Vybíráme hračky pro děvčata

Datum publikace: 29.8.2011

Kategorie: Hračky pro děti

Vybrat ty správné hračky pro děvčata už není tak snadné, jako tomu bývalo za nás. Reklamy útočí na nejmenší divačky a ukazují jim, s čím vším si mohou hrát. Jak tedy postupovat při výběru, pokud nemá být nová hračka jen dalším motýlem ve sbírce, ale opravdu používanou hračkou?     

Jak dospělá
Dětství je přípravou na život, jak na rodinný, tak na profesní. Pokud koupíte děvčeti hračky, se kterými si může hrát na maminku, anebo na povolání, které by rádo v dospělosti vykonávalo, nemůžete udělat krok vedle. Jestliže máte doma budoucí paní doktorku, sestřičku, anebo veterinářku, kupte to správné náčiní. Děti mají fantazii a pro tematickou sadu najdou i jiná použití.     

Jako doopravdy
Největší úspěch mají hračky, které vypadají úplně stejně jako skutečné věci, které hračkami nejsou. Jen jsou poněkud menší. Ergonomické, tak aby padly dětem pěkně do ruky. To platí nejen o kuchyňském, uklízecím, zahradnickém a dalším náčiní. Z uklízecího vozíku se bude radovat už batole. Velkou výhodou tohoto typu hraček je, že děvče nenápadně vedete k domácí práci, aby Vám s ní budoucnu trochu pomohlo.     

    

Seriálové hračky
Které děvčátko by se rádo nedívalo na pohádky! Také hračky inspirované seriálovými hrdiny pomáhají rozvíjet dětskou fantazii. Když v televizi skončí pohádkový díl, dítě může pokračovat ve hře podle vlastního scénáře. Fifi z Květíkova mají rády holčičky i maminky. Nehledě na to, že domečky s figurkami obecně patří mezi vděčné hračky.

Přečtěte si také

Foto: Megahracky.cz, Hracky-bambule.cz

Tagy: hračky pro děvčata

Komentáře