Exkluzivní pobytové balíčky pro rodiny s dětmi

Datum publikace: 05.03.2012

Kategorie: Hry a volný čas | Zdraví a výživa | Zdraví v těhotenství | Rodiče a děti | Maminky a tatínkové

Máte pocit, že se všechny Vaše dny k nerozeznání podobají? Nabourejte stereotyp každodenního života a vyrazte s dětmi na malou rodinnou rekreaci, kde načerpáte nové síly, a užijete si spoustu skvělé zábavy. Hotel Stein pro Vás připravil mnoho lákavých pobytových balíčků.

Ideální pro rodiny s dětmi
Pokud máme malé děti, musíme každou dovolenou pečlivě zvážit a dobře naplánovat, především co se týče ubytování, stravování a způsobu trávení volného času. Všichni rodiče nám jistě dají za pravdu, že základem vydařené dovolené výběr vhodného hotelu, který je tzv. baby friendly. V malebném prostředí západních Čech nedaleko od města Cheb najdete rodinný hotel Stein, který počítá nejen s dětmi, ale také s domácími mazlíčky.

Přátelská atmosféra a profesionální služby
Hotel Stein
nabízí nejen komfortní ubytování ve stylově zařízených pokojích pro dospělé s možností dětských přistýlek, ale také rodinné pokoje, které jsou ideální právě pro pobyty rodin s dětmi. Neoddělitelnou součástí hotelového zázemí je hotelová restaurace, která uspokojí i ty největší mlsouny. A chybět samozřejmě nemůže ani bohatě vybavený dětský koutek. Nás však nejvíce zaujalo wellness, kde si přijdou na své hosté všech věkových kategorií, tedy včetně dětí. Děti ze všeho nejvíce milují vířivku. Maminky si s oblibou užívají masáže a koupele. Tatínkové nedají dopustit na saunování, anebo na pivní lázeň. Anebo proč si nezahrát stolní tenis nebo kulečník?

  

  

  

Vše pro malé i velké
Navzdory komfortnímu zázemí hotelu by byla velká škoda trávit čas pouze uvnitř, když je venku tolik zajímavých aktivit, které baví malé i velké. Přímo před hotelem na děti čekají prolézačky a venkovní bazén. Co však malé návštěvníky nejvíce zajímá, to jsou zvířata v ekofarmě a mini ZOO. Nejen milovníky rekreačních sportů nadchne možnost půjčení loďky na nedaleké přehradě Skalka, anebo jízdních kol. Zkrátka nepřijdou ani hosté, kteří preferují agroturistiku. Milé dámy a pánové, naše malá ochutnávka z volnočasového menu hotelu Stein a okolí Vás jistě přesvědčila o tom, že se v tomto koutě západních Čech rozhodně nudit nebudete.

  

  

  

  

Zadáno pro maminky
A nakonec ještě něco pro maminky, které si od svých ratolestí potřebují trošku odpočinout. V rámci březnových pobytů pro Vás hotel Stein připravil parádní dámskou jízdu v podobě Dámského víkendu. Užijte si masáže, saunování, kosmetiku a další příjemné záležitosti a vraťte se domů plná energie a dobré nálady! Více informací najdete na stránkách hotelu www.hotelstein.cz, kde si můžete svůj pobyt také rezervovat.

Přečtěte si také:

Tagy: agroturistika | rekreační sporty | relax | wellness

Komentáře