Kdo si hraje, nezlobí – dětská hřiště na každou zahradu

Datum publikace: 12.04.2013

Kategorie: Hry a volný čas | Maminky a tatínkové

Snažíte se přes den unavit děti v naději, že večer brzy usnou, abyste měli s partnerem alespoň chvilku pro sebe, ale jediný, kdo je unavený, jste Vy? Pořiďte svým ratolestem dětské hřiště na zahradu. Skluzavka, hrazda a houpačka je unaví více než hlídací babička.

Co dokáže hřiště
Kdo si hraje, nezlobí. Na dětském hřišti se děti vydovádí, takže jim na zlobení nezbude energie. Pokud máte vlastní zahradu, nejlepší službu Vám prokáže vlastní dětské hřiště, které budou mít Vaše děti jen pro sebe a pro své kamarády, které si na zahradu pozvou. Nehledě na to, že ho mají děti neustále při ruce a Vy je máte na dohled.Variabilní a zábavná skládačka

Velké oblibě se těší dětská hřiště Jungle Gym, která jsou zárukou bezpečného, zdravého a samozřejmě také zábavného hraní pro děti. Jedná se o systém několika sestav, které lze různě kombinovat, a sestavit tak hřiště dle libosti. Jak děti porostou, můžete jednotlivé díly postupně domontovat (například opičí dráhu), anebo naopak demontovat (třeba pískoviště). Pamatujte, že mezi nejoblíbenější součásti patří skluzavka a houpačka.
Postavit dětské hřiště Jungle Gym je snadné, zvládne to každý šikovný tatínek. Pokud si ale přesto netroufáte, můžete si objednat profesionální montáž. Předtím je samozřejmě třeba provést objednávku Vámi zvoleného hřiště.Inspirace pro Vaši zahradu

Přemýšlíte, jakou sestavu dětem vybrat? Nechte se inspirovat našimi tipy pro malou i velkou zahradu, pro menší i větší děti. Hřiště Jungle Gym Club s pískovištěm je ideální pro menší děti i menší zahrady. Pokud počítáte s tím, že bude na Vaší zahradě opravdu živo, pak stojí za úvahu velké hřiště Mansion, anebo varianta Farm. Více inspirace najdete na stránkách www.junglegym.cz.Přejeme Vašim dětem hodně zábavy a Vám krásný klidný večer!

Tagy: dětské hřiště | houpačky | klouzačky | pískoviště

Komentáře