Hry a volný čas

Jak unavit děti

Kdo má doma malé ratolesti v batolecím až předškolním věku, ten moc dobře ví, o čem je řeč. A často stačí mít takovou ratolest jen jednu, zvláště když je hyperaktivní. Jak tedy unavit děti, abychom si sami mohli trochu odpočinout? 

pokračovat na článek

Nebezpečí internetu pro děti

Internet je skvělá věc nejen pro dospělé, ale i pro školáky. Děti školou povinné si díky internetu snáze, rychleji a zábavněji udělají úkoly, a také se zde pobaví. Odvrácenou stranou mince jsou však různá nebezpečí internetu pro děti.     

pokračovat na článek

Cestování s dětmi - rady a tipy

Při cestování s dětmi si nemůžeme dovolit takové dobrodružství, jako když cestujeme sami. Zde jsou naše tipy, jak cestovat s dětmi, a jak se na cestu předem připravit.

pokračovat na článek

Dopřejte svým dětem bezva prázdniny na Šumavě!

Aneb krásný letní tábor na Šumavě pro děti od 6 do 10 let – poslední volná místa!

pokračovat na článek

Zdraví, sport a fitness s osobní váhou Tanita

S chytrou osobní váhou Tanita si kontrolujete úbytek tuků a přírůstek svalové hmoty. Můžete si tak sledovat efektivnost dietních nebo fitness programů. Naměřené hodnoty jako je metabolický věk, fyzická kondice apod. jsou tak vynikající motivací pro další zintezivnění cvičebních a dietních plánů.  

pokračovat na článek

First BIKE – jednička mezi odrážedly

Všimli jste si někdy malých dětí, jak „bojují“ na šlapacích kolech s přídavnými kolečky? My, rodičové, jim je sveřepě montujeme, protože jsme přece také tak začínali… Postranní kolečka jsou už ale dávno překonaná. Nejenže dítě ničemu novému nenaučí, ale hlavně jsou více nebezpečná, než jistící. Je čas zahodit berličky a zkusit to jinak!  

pokračovat na článek

Chcete zabavit své děti? Naučte je zahradničit.

Víte, že péče o zahrádku a pěstování zeleniny může být pro malé předškoláky a školáky, ale i pro starší batolata zábavná hra? Naučte své děti zahradničit!  

pokračovat na článek

Dětské hřiště v pohodlí vlastní zahrady

Chcete, aby Vaše děti trávily co nejvíce času na čerstvém vzduchu, a přitom jste je měli stále na očích? Postavte jim na zahradě dětské hřiště! 

pokračovat na článek

Děti a domácí mazlíčci

Uvažujete o tom, že dětem koupíte domácí zvířátko? Jaké přínosy má chování domácích mazlíčků pro naše děti? Jaké zvířátko můžete pořídit alergikovi?  

pokračovat na článek

Pravá moravská zabijačka pro rodinky s dětmi

Přemýšlíte, co s dětmi podniknout o víkendu? Vyrazte do hotelu Pavlov, kde bude probíhat pravá moravská zabijačka s pestrým doprovodným programem. Připomeňte si časy, kdy se lidé na vesnicích scházeli a užívali si společné chvíle při domácí zabijačce. 

pokračovat na článek

Pěnové puzzle – ideální hračka pro děti

Hledáte pro své děti dárek, který je jen tak neomrzí, a zároveň přispěje k rozvoji jejich osobnosti? Kupte jim pěnové puzzle. Je to skvělý dárek pro děti, který pomáhá rozvíjet fantazii a tvůrčí myšlení.  

pokračovat na článek

Vánoční prázdniny a tipy co dělat

Také nechcete, aby Vaše děti proseděly celé vánoční prázdniny před televizní obrazovkou s mísou cukroví na klíně? Připravte jim zajímavý program.

pokračovat na článek

Řeknete si KOLOBĚŽKA! Co to vlastně je?

Je to hračka pro dítě? Vozítko pro zábavu? Sportovní náčiní? Dopravní prostředek? A ejhle! Máte pravdu všichni. Koloběžka je naprosto nedoceněný a skvělý dopravní prostředek pro všechny.


 

pokračovat na článek

Jak křoup ukradl černé poupě (ukázka z pohádkového příběhu)

Měsíček osvětloval holé koruny stromů a zvědavě nahlížel do okének kamenných chaloupek. V těch ale byla tma, neboť zelení tantulkové buď spali, anebo se na forest scrabble shromáždili právě v chaloupce stařečka Velasta, protože jeho stavení bylo největší ve vesničce U mechového kamene.

pokračovat na článek

Vánoční dárky pro děti – tipy redakce

Milí rodiče, naše redakce ve spolupráci s oblíbeným internetovým hračkářstvím Dráček.cz pro Vás připravila tipy na vánoční dárky pro nejmenší děti. Pojďte se s námi inspirovat.  

pokračovat na článek

Program pro rodiny s dětmi v hotelu Pavlov!

Máte malé děti, a přesto byste s nimi rádi vyrazili někam na víkend? Vypravte se do jednoho z nejkrásnějších koutů naší země. Objevte překrásnou scenérii Pálavy plné historických památek a vinných sklípků. Máme pro Vás také tip, kde můžete přenocovat.   

pokračovat na článek

Domácí tvořivá dílnička

Máte doma šikovné dítě, které rádo něco vyrábí? Vytvořte mu doma zázemí, ať může své kreativní schopnosti rozvinout naplno. Domácí tvořivá dílnička nezabere mnoho místa a stane se přínosem pro celou rodinu.    

pokračovat na článek

Dětské hřiště do každé zahrady

Každý rodič chce své děti potěšit pěknou hračkou. Radost v rozzářených dětských očích je k nezaplacení. Jsou ovšem hračky, které nejen rozdávají radost, ale přitom také mají hlubší smysl. Učí děti radosti z pohybu. Mezi takovéto hračky patří dětská hřiště Jungle Gym.  

pokračovat na článek

Dovolená s dítětem do 2 let

Chystáte se na dovolenou s miminkem či batoletem? Přinášíme Vám několik praktických tipů! 

pokračovat na článek

Hračky na dovolenou

Odjíždíte s dětmi na dovolenou? Nezapomeňte jim kromě oblečení přibalit také ty správné hračky!

pokračovat na článek