Užijte si rodinnou dovolenou bez starostí v srdci Šumavy

Datum publikace: 27.6.2012

Kategorie: Hry a volný čas | Maminky a tatínkové

Přemýšlíte, kam vyrazit na letní dovolenou s dětmi? Či snad řešíte dilema, zda strávit rodinnou dovolenou, anebo si raději odpočinout jen s partnerem, a poslat své ratolesti k babičce? Přinášíme Vám tip na skvělou letní dovolenou pro celou rodinu bez starostí, kde se žádný člen Vaší rodiny nebude nudit.

Skvělá dovolená pro celou rodinu
Období letních prázdnin má ráda celá rodina. Ovšem představy jednotlivých rodinných příslušníků o tom, jak strávit dovolenou, se často značně liší. Rodiče zpravidla touží po klidném místě, zatímco děti by si raději užily spousty rušné zábavy. Když jim tu zábavu neumožníte, nedají Vám šanci na odpočinek. Strávit dovolenou s dětmi, a zároveň si odpočinout však není nemožné. Letní dovolená s bohatým animačním programem pro děti od 3 let představuje ideální řešení pro celou rodinu. Že se Vám nechce nikam daleko? Jeďte na Šumavu. Hotel s dětským koutkem, bazénem a mnoha atrakcemi v srdci krásné české přírody nabízí skvělé prázdninové zázemí pro děti i dospělé.
 


Léto bez starostí
Aparthotel Šumava je pro rodinnou dovolenou jako stvořený. Hosté se zde totiž nemusí takřka o nic starat. Několik možností ubytování, venkovní bazén se slanou vodou a skluzavkou, hřiště i velká herna, bohatý animační program pro malé i velké, cvičení pro maminky, půjčovna sportovních potřeb včetně horských elektrokol, to vše máte plně k dispozici. Dopoledne i odpoledne, kdy je pro děti od 3 do 12 let připraven pestrý program, můžete v klidu relaxovat, ať už v přírodě, u bazénu, anebo ve wellness. Rodiče dětí mladších 3 let ocení možnost 5hodinového individuálního hlídání zkušenými chůvami. A večer? Záleží na Vás, zda dáte přednost zahradní burger party, zpívání písniček v pravém indiánském tee-pee při ohni, anebo jiné zábavě.

 

Jeďte si odpočinout na letní dovolenou na Šumavu, kde si každý člen rodiny přijde na své. Ještě jsou poslední volná místa. Více informací najdete na stránkách Aparthotel-Sumava.cz. Přejeme Vám krásné léto!

 

www.aparthotel-sumava.cz
 

Tagy: užijte si rodinnou dovolenou bez starostí v srdci šumavy

Komentáře