Tinky.cz radí: Maminky, máte už svůj List přání?

Datum publikace: 30.11.2015

Kategorie: Maminky a tatínkové | Jak být dobrým rodičem | Kosmetika pro děti | Hračky pro děti | Oblečení pro děti

Holky, hurá! Konec opakování se stejných dárků a marného čekání na ten „pravý“.

Každý rok před narozeninami mojí dcerky řeším, komu říct o jakou věc. Určitě nechci dávat tipy na jeden dárek více lidem zároveň, ale zase jak zajistit, aby je Anetka skutečně dostala? Minulý rok se mi sešly doma tři růžové péřovky. Ne, že by to nebyl praktický dárek, ale všechny je neunosíme a do další sezóny mi z nich Anetka prostě vyrostla.

Na Tinky.cz mě přivedla kamarádka Monika. Původně mi od Monči přišel email, tedy spíše právě od Tinky.cz mi přišla zpráva, že si má kamarádka vytvořila List přání a já jí můžu přání splnit. Monča má dvouletého Tadeáška a za pár měsíců se jí má narodit holčička. Překvapilo mě, že na seznamu bylo vše od plenek a chrastítek pro malou až po autíčko a pláštěnky pro Tádu.

Lego duplo

Dvě přání jsem jí rovnou vyplnila – nakoupila jsem na Tinky.cz Mončou vybrané položky a kamarádka je ode mě dostala k Vánocům. Zajímalo mě, jak celá věc funguje. Prý takto svůj seznam přání hromadně zaslala na email svým kolegyním a rodičům. Každý vybral věc, která se mu zdála nejsympatičtější a v rozumné cenové relaci, tu zakoupil a tím ji vlastně v Listu přání označil jako splněné přání.

Praktická lahvička pro děti

Takhle si Monča zajistila, že Táda dostal tolik očekávané autíčko na dálkové ovládání, maminka pro něj zase dostala všechny praktické věci, které potřebovala a nekupily se jí zbytečné dárky. My jsme zase nemuseli zběsile shánět její známé na sociálních sítích a ptát se, jestli už někdo koupil pláštěnku a podobně.

Odsávačka Baby-Vac

Mrzí mě, že tu Tinky.cz se svým Listem přání nebyl v době, kdy jsem Anetku čekala. Letos je rozhodně jisté, že Vánoce u nás proběhnou rozesláním Anetčiných a mých přání právě pomocí této chytré služby. Samozřejmě Anetce řeknu při vytváření našeho Listu přání, že píšeme Ježíškovi…

Dárečky i pro maminky

http://tinky.cz/

Tagy: dárky pro děti | list přání | tinky.cz | vánočíní dárky

Čtěte na Rodičům

Komentáře