Zážitek bude pro děti nejlepší odměnou za vysvědčení

Datum publikace: 02.06.2014

Kategorie: Školáci | Hry a volný čas | Rodiče a děti | Maminky a tatínkové | Jak být dobrým rodičem | Vývoj školáka

Každoročně se koncem června těšíme, někdy s menšími obavami, jaké vysvědčení nám přinesou děti ze školy. A přiznejme si, i kdyby tam nebyly samé biče, vždycky pro ně budeme mít připravený za vysvědčení nějaký dárek. Jde přeci o odměnu za celoroční práci a snahu, kterou děti ve škole vynaložili. Co jim ale za vysvědčení věnovat? Máme pro vás pár tipů, čím děti překvapit a neodbýt je jednoduše sladkostmi nebo nějakou tou kačkou do prasátka.

Zdravé mlsání
Do lákavého a pro děti atraktivního balení můžete nenápadně propašovat i spoustu zdraví prospěšných látek a vitamínů. Jak? Například tolik oblíbená služba, která nabízí vlastnoručně míchané směsi müsli, má v nabídce také hotové dárkové balíčky přímo pro děti. Dárkový školní kufřík je plný dobrot, které firma Mixit.cz nabízí – směs müsli pro školáky, ovoce v čokoládě, ovocné tyčinky a další.

Směs můžete také sami namíchat a navíc pojmenovat jménem vašeho školáka. Které dítě by nechtělo mít vlastní mlsání, které se navíc jmenuje po něm?

Nepřekonatelné zážitky
Zážitků není nikdy dost. Obzvlášť těch netradičních, o kterých mohou děti vyprávět svým kamarádům. Že se zážitky dají věnovat v podobě dárkových poukazů, jste už jistě slyšeli. Už jste to vyzkoušeli? Vysvědčení je skvělá příležitost.

závodní simulátor formule 1

Děti od vás mohou dostat dárkem třeba pobyt v největším českém aquaparku, závody na simulátoru formule 1, pilotování trenažéru dopravního letadla nebo třeba rodinný vyhlídkový let balónem. Ukažte svým dětem, že jste originální a věnujte jim za vysvědčení netradiční zážitek jako dárek.

Pobyt v největším českém aquaparku

Tagy: Netradiční zážitek jako dárek | zážitková agentura Esennce

Komentáře