Jak podpořit mužskou plodnost?

Datum publikace: 03.03.2014

Kategorie: Zdraví a výživa | Maminky a tatínkové | Jak otěhotnět | Zdravá výživa

Toužíte po miminku, přejete si ho, těšíte se. Je frustrující, že teď, když už se jeho příchodu nebráníte, ono stále nepřichází. Počítáte si plodné dny a snažíte se je s partnerem maximálně využít. Z radostné záležitosti, kdy hodláte na svět přivést nový život, se stává nepříjemná a smutná povinnost. Mnozí muži to navíc vzdávají, jsou rozmrzelí a už vůbec nemají chuť absolvovat pro ně nepříjemná vyšetření.

Nemůžeme se jim divit. Smutným a obecně známým faktem totiž je, že cca 40% mužů má nějakým způsobem narušené spermie, což logicky snižuje jejich plodnost. Který muž by chtěl patřit do této skupiny a radostně by si šel pro potvrzení této nepříjemné skutečnosti? Žádný – ani ten váš…

Co s tím můžete udělat? Kvalita spermií klesá hlavně kvůli našemu špatnému životnímu stylu. Což je paradoxně dobrá zpráva, protože to můžeme změnit - bezbolestně, přirozeně a bez vedlejších účinků.

A hlavně – nemusíme hned obtěžovat lékaře! I oni budou rádi, že aktivním přístupem pomůžeme tělu v jeho přirozených funkcích. Návštěvu lékaře ale neodkládejte, pokud se vám ani po roce nepodaří otěhotnět.

Začněte vylepšením stravy, omezením stresů, upravte partnerův šatník ve prospěch oděvů a prádla, které netlačí na varlata. A dnes už můžete vašemu muži dodat i koncentrované přírodní dobroty, které jeho spermie nastartují, posílí a ochrání a celý proces posílení plodnosti výrazně urychlí.

Kapsle Fertilan pro podporu plodnosti muze

FERTILAN – podpoří spermie i náladu

Kapsle Fertilanu obsahují několik prověřených látek, jejichž správná kombinace vašemu muži dodá tu správnou energii, potřebnou k početí miminka. A tím získáte klid i vy.

FERTILAN je doplněk stravy s vhodným složením, který udržuje tvorbu spermií a plodnost u mužů.

FERTILAN je významným zdrojem L-argininu, L-karnitinu, mateří kašičky, maca extraktu, vitaminu C, kořene ženšenu, vitaminu E, koenzymu Q10, zinku, manganu, mědi, vitaminu B6, B12, kyseliny listové a selenu. Obsažený selen přispívá k normální spermatogenezi (tvorbě mužských pohlavních buněk-spermií). Spermatogeneze je ovlivňována také pohlavními hormony, zejména testosteronem. K udržení jeho normální hladiny přispívá zinek. Zinek také přispívá k normální plodnosti a reprodukci. Kromě tvorby spermií patří k důležitému faktoru ovlivňujícímu mužskou plodnost také psychika. Vitamin C a vitamin B12 přispívají k normální psychické činnosti a k činnosti nervové soustavy.

Fertilan napomaha nejen k tvorbe spermii, ale i k lepsi psychice

To vše v standardních kapslích, které si jednoduše váš muž vezme ráno a večer. Nenápadné, pohodlné, efektivní a cenově dostupné. Bližší informace získáte na bezplatné lince: 800 100 140.

FERTILAN je k dostání v lékárnách nebo na www.vegall.cz

Tagy: Fertilan | Mužská plodnost

Článek je vydán v rámci seriálu: Jak otěhotnět

Komentáře