Dřevěné pískoviště

Dělají Vám děti doma nepořádek? Vyžeňte je na písek!

Datum publikace: 27.04.2015

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Bydlení | Jak zabavit děti doma

Všichni pořádkumilovní rodiče jsou nešťastní ze způsobu, jakým si jejich ratolesti hrají – během čtvrthodinky dokážou udělat nepořádek v celém domě, který pak dlouho uklízí. Pokud si chcete ušetřit práci a počasí to dovolí, vyžeňte svá batolata a předškoláky ven na písek.

Nepořádek patří ven
Zabijete tak ne dvě, ale přinejmenším pět much jednou ranou. Nejenže nebudete mentálně unavení z věčného vracení předmětů tam, kam patří, utahaní z neustálého luxování a vytírání, ale Vaše dítko bude po pobytu na čerstvém vzduchu lépe spát, takže odměnou za to Vám bude odpolední siesta. Samozřejmě, že ne vždy se zadaří, děti mají asi tak tisíckrát více energie než my, dospělí, ale za zkoušku to určitě stojí.

Ať žije přemísťování hmot!
Vypuštěním „krakena“ samozřejmě potěšíte i jeho samotného, přemísťování hmot totiž děti milují. Pokud to risknete, můžete svému potomkovi kromě písku dopřát i trochu vody, pak si svou zábavu ještě lépe užije. Že k tomu nemáte potřebné vybavení? Nevadí, tento nedostatek snadno napravíte. V době internetu stačí nalistovat správné stránky, vybrat vhodný model pískoviště, objednat a brzy ho budete mít doma.

Dřevěné pískoviště

Nejlepší je dřevěné
V případě plastového pískoviště nemusíte ani nic montovat. Pěkné dřevěné pískoviště je však podstatně stylovějším doplňkem Vaší zahrady. Nehledě na to, že je ekologické. Pokud chcete, aby Vám pískoviště vydrželo několik sezón, doporučujeme nepodceňovat kvalitu materiálu a zvolit masivní provedení. U dřevěného pískoviště z obchodu www.vladeko.cz vyrobeného v České republice máte kvalitu zaručenou. A také si zde vyberete z několika provedení.

Pískoviště 6-ti bok

Který typ zvolit?
Které zvolit? Záleží na prostorových možnostech Vaší zahrady a samozřejmě i na počtu Vašich dětí. Co se tvaru týče, máte na výběr mezi čtvercovým a šestibokým provedením.

Pískoviště se stříškou

Náš tip: Praktické pískoviště se stříškou, kde si mohou děti hrát, i když už slunce pěkně praží.

Všechna pískoviště nezávisle na velikosti a tvaru jsou vyrobena z vysoce kvalitního smrkového dřeva, které je hladce ohoblované, aby si dítě nezadřelo třísku, a neodřelo se. Součástí dodávky v přírodním provedení bez nátěru je i pozinkovaný spojovací materiál a montážní návod.

Pak už to chce jen pořídit hračky na písek a o zábavu bez nepořádku doma je postaráno! Písek do pískoviště, stejně jako lak, rovněž koupíte na www.vladeko.cz. Tak na to nezapomeňte! Bez písku to není ono!

Tagy: dětská pískoviště | praktická pískoviště se stříškou

Čtěte na Rodičům

Komentáře