Jak správně kojit? S kojícím polštářem!

Datum publikace: 24.09.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Kojení | Rodiče a děti | Zdraví

Mnoho novopečených maminek si láme hlavu s otázkou, jak správně kojit. Zkušené maminky však vědí, že základem je pohodlí. Kojící polštář je osvědčená pomůcka, která Vám zajistí dokonalý komfort při kojení!

Inspirováno potřebami maminek
Pokud si má maminka s miminkem opravdu vychutnat chvíle blízkosti, aniž by se musela soustředit na správnou techniku kojení, je důležité, aby oba zaujali pohodlnou polohu. K tomu výrazně napomáhá použití osvědčené pomůcky - kojícího polštáře. Tento polštář, který byl speciálně navržený dle poznatků a zkušeností mnoha maminek, pomáhá předcházet bolestem páteře, zajišťuje optimální polohu dítěte při krmení a tím i příjemný zážitek a citové propojení matky s dítětem.

kojící polštáře

K bezpečnému uložení miminka
Pelíšek pro miminko Matýsek slouží jako ochranný prvek pro uložení miminka a vytvoření bezpečného prostředí pro jeho vývoj. Pocit bezpečí, jenž miminko v obklopení polštáře má, je srovnatelný s pocitem, který mělo v maminčině bříšku.

Praktická rostoucí pomůcka
V dnešní době libující si v minimalismu a praktičnosti oceníte výhody pelíšku Matýsek, který s dětmi roste až do dospělosti. V počátcích jej využijete k příjemnému a bezpečnému uložení novorozeněte a postupně přeměníte v praktický a moderně vyhlížející doplněk domácnosti v podobě sedacího vaku. Pelíšek nabízí relaxaci a pohodlí celé Vaší rodině.

Praktická rostoucí pomůcka

Poctivá česká kvalita
Velkou výhodu obou relaxačních pomůcek, polštáře i pelíšku, představuje možnost praní. Vyperete je na čtyřicet v pračce, doporučujeme však zvolit šetrný program. Žehlení není nutné. Pro úplnost ještě dodejme, že prodejce relaxačních pomůcek Matýsek je zároveň výrobcem a vše co vyrábí, dělá s láskou, což je u výrobků pro děti zvláště důležité. Vsaďte na poctivou českou kvalitu a dopřejte si dokonalé pohodlí při kojení nebo odpočinku také Vy!

Pelíšek využijete i vy!

Náš tip: Získejte slevu 45%
Pokud při své objednávce zadáte slevový kód MATYSEK45, získáte na pelíšek pro miminko slevu ve výši 45% a 5L EPS kuliček a tašku na pelíšek zdarma k tomu. Tato sleva Vám bude odečtena ihned při prvním kroku v objednávkovém formuláři. A ještě jedna potěšující informace na závěr: poštovné je při nákupu nad 2500 Kč zdarma.

Přejeme Vám příjemný nákup a krásné chvíle s Vašimi nejbližšími!

Tagy: kojící polštáře | pelíšek pro miminko Matýsek | polštáře na kojení

Čtěte na Rodičům

Komentáře