Kosmetika, u které nemusíte zkoumat složení

Datum publikace: 12.03.2016

Kategorie: Kosmetika pro děti | Zdraví

Parabeny, silikony, palmový olej… také už jste unaveni z toho, kolik věcí musíte hlídat, jestliže nechcete sebe ani vaše děti zatěžovat nadbytečnou chemií nebo používat přípravky škodící přírodě? Nákupy by byly o tolik jednodušší, kdybychom tyto starosti mohli nechat na někom jiném.

Důvěra je základ

Běžný spotřebitel nemá vysokou školu chemicko-technologickou a ani nemá čas zkoumat, co který název znamená. Minerální olej, to zní dobře, ne? Až do momentu, kdy zjistíme, že se jedná o produkt vzniklý destilací ropy. Ropa sice je přírodní materiál, ale přece jen, mazat ji na obličej našeho děťátka… Bohužel legislativa není taková, aby zabránila používání látek, kde není jednoznačně prokázána škodlivost, a u těch škodlivých často jen omezuje použitelné množství. Řešením je nalézt si výrobky, kterým můžete důvěřovat, že v nich takové látky nenajdete. Takové na náš trh dodává například ambiora, společnost nabízející organickou kosmetiku nejen pro děti.

Koala Baby

Na stránkách ambiora.eu naleznete široký výběr bio kosmetiky pro vás i vaše děti. Můžete vybírat z oblíbených značek Koala Baby Organics a Seascape nebo Buds for Baby, PurePotions, Jack N‘ Jill, Pitta Patta a Mumma Love Organics. Výrobky jsou certifikované, tudíž zajišťující vše, co slibují. A navíc jsou krásné! Vaši koupelnu provoní a ještě zkrášlí moderním designem. 

Koala Baby

Proč bio kosmetiku?  

Používáním bio kosmetiky neprospíváte pouze sobě, ale i přírodě. Suroviny na přípravky z nabídky ambiora jsou většinou pěstovány organicky a produkty nebyly testovány na zvířatech. Obaly – a leckdy nejen ty – jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Seascape

Ambiora nabízí například i zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, které poté, co doslouží, můžete vyhodit na kompost. I tak může vypadat výchova dětí k ekologii. Sice je organická kosmetika dražší, ale na druhou stranu jsou tyto produkty natolik kvalitní, že se používají v daleko menším množství než běžné produkty, proto vydrží podstatně déle.

Zubní kartáčky z kukuřičného škrobu

Tagy: bio kosmetika | kosmetika ambiore | přírodní kosmetika

Čtěte na Rodičům

Komentáře