Aloe Vera nahradí skoro celou lékárničku

Datum publikace: 02.12.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Krásná maminka

Mít doma přípravek s Aloe Vera znamená mít pohotovostní lékárničku na první pomoc. Když vaše pleť vysílá SOS, nenechte ji trpět.

Aloe Vera je natolik vzácná rostlina, že je o ní zmínka dokonce i v Bibli jako o jednom z darů právě narozenému Ježíškovi. Její všestranné účinky byly známy už dávno v minulosti, kdy ještě nebylo možné zjistit její složení. To už je nyní známé: Aloe Vera obsahuje 12 důležitých vitaminů (např. vitamin C nebo několik vitaminů řady B) a 20 minerálů, například vápník, draslík, hořčík, zinek, chrom, mangan nebo selen, a 20 aminokyselin. Používá se k detoxikaci a podpoře imunity, posílení funkce jater, snižování cholesterolu a cukru v krvi a zlepšení stavby kostí a svalů. Aloe Vera také zvyšuje obranyschopnost pokožky, zároveň ji chrání, zvlhčuje a regeneruje. Osvědčila se též v léčbě ekzémů a kožních zánětů, má totiž protizánětlivé, protiplísňové a antibiotické účinky. Funguje i na akné, opary i afty.  

Vyhýbejte se zbytečným přísadám

Kosmetickou řadu s vysoce kvalitním výtažkem z Aloe Vera nabízí značka AVIVIR. AVIVIR Aloe Vera produkty jsou vhodné pro citlivou pokožku, pro děti i dospělé. Přípravky obsahují vysokou koncentraci aktivní certifikované složky BIO Aloe Vera (ACTIValoe®) a jsou bez parfémů, parabenů, minerálních olejů a dalších uměle vyráběných složek. Proč se těmto složkám vyhýbat? Například parabeny jsou podezřívány z karcinogenních účinků. Výzkumy v této oblasti neustále probíhají, zatím sice bez jednoznačného výsledku, avšak proč se vystavovat nebezpečí, když to jde i bez něj? Prokázáno už bylo, že parabeny mají negativní vliv na mužské spermie. Sice ve velikých dávkách, které v kosmetických přípravcích nejsou, na druhou stranu žádný průzkum asi nemůže vysledovat, co se s organismem děje, pokud je vystavován parabenům od narození po dlouhé roky. V parfémových složkách zase bývají obsaženy ftaláty a syntetické pižmo, které jsou spojovány taktéž s rakovinotvornými účinky a vlivem na endokrinní žlázy. Minerální oleje sice organismu vyloženě neubližují, ale pokožce nic dobrého nepřináší, protože zanáší póry.

BIO Aloe Vera z Mexika

Potenciálně nebezpečných látek se v přípravcích AVIVIR obávat nemusíte. Navíc ACTIValoe® pochází z velmi kontrolované sklizně z Mexika, pěstované bez použití chemických hnojiv, pesticidů a likvidátorů plevele. Šetrné výrobní procesy zajišťují zachování účinných látek. Každá dávka se před uvolněním do prodeje analyzuje, aby se zajistilo, že jsou hlavní složky přítomny.

Kosmetika AVIVIR ALOE VERA

Nejoblíbenějším produktem této kosmetické značky je AVIVIR Aloe Vera gel a sprej. Ty se totiž hodí jako doslova první pomoc do každé domácnosti. AVIVIR Aloe Vera gel byl oceněn jako Péče o pleť roku 2010. V čem je tak výjimečný? Obsahuje 99,5 % ekologické ACTIValoe®. Poskytuje rychlou úlevu a působí chladivě a regeneračně při sluncem spálené pokožce, bodnutí hmyzem, drobných poraněních, odřeninách a opruzeninách a jiných kožních podrážděních. Gel má opravdu příjemnou chladivou konzistenci. Obdobné účinky a ještě větší obsah ACTIValoe® (99,5 % ) má AVIVIR Aloe Vera sprej. Na suchou a podrážděnou pokožku celého těla včetně obličeje zase skvěle funguje AVIVIR Aloe Vera krém xtreme. Oblíbený je také AVIVIR Aloe Vera protivráskový denní a protivráskový noční krém.

Produkty AVIVIR najdete v internetovém obchodě www.zdravinadzlato.cz. Zde také můžete zakoupit například dánské doplňky stravy Biosym, které obsahují řadu přírodních a inovativních složek. Veškeré zde nabízené kosmetické přípravky i doplňky stravy jsou vyráběné s ohledem na životní prostředí.  

Doplňky stravy Biosym

Čtěte na Rodičům

Komentáře