Bezbolestná liposukce unikátním přístrojem BodyJet

Bezbolestná liposukce. Ve Formé Clinic nyní můžete vyzkoušet zdarma!

Datum publikace: 01.03.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové | Krásná maminka

Dovolená u moře se blíží, ale už předem vám ji kazí nespokojenost s vlastním tělem, které se po porodu odmítá vrátit do původní formy? Obavy, jak budete vypadat v plavkách, zaženete rychle a bezbolestně – pomocí neinvazivní liposukce unikátním přístrojem BodyJet. Prestižní klinika Formé vám nyní nabízí možnost získat liposukci dvou problematických partií v hodnotě 26 000 Kč zdarma.

Vysněnou postavu teď máte na dosah ruky bez bolesti a komplikací. Formé Clinic totiž nabízí rychlé a bezbolestné ambulantní ošetření pomocí moderního přístroje BodyJet. Odsávání tuku se samozřejmě provádí už léta, ovšem klasická metoda, při níž dochází k destrukci tukových buněk, je bolestivá a zdlouhavá. Navíc se někdy neobejde bez předoperačního vyšetření, celkové anestezie a následné hospitalizace. I v případě lokálního umrtvení pacienty čeká několikatýdenní nošení kompresního prádla a po zákroku často zbudou sice drobné, přesto viditelné jizvičky.

Tučným brát, hubeným dávat
Unikátní přístroj BodyJet od německé společnosti HumanMed AG je jakýmsi Jánošíkem v oboru estetické medicíny – umí totiž rychle odebrat neporušené tukové buňky tam, kde je jich zbytečně mnoho, a přesunout je do partií, v nichž chybějí. A zvládne to během jediného zákroku v lokální anestezii z více míst na těle najednou.

Tučným brát, hubeným dávat

Zatímco u klasické liposukce musí pod kůží v ošetřované oblasti desítky minut působit infiltrační roztok, BodyJet ho pomocí kanyly vstřikuje do podkoží, čímž rychle a šetrně odděluje tukové buňky. Následné modřiny a otoky jsou minimální, stejně jako délka nutné rekonvalescence. A pokud se odsátého tuku nechcete zcela zbavit, lze ho okamžitě využít například ke zvětšení rtů nebo méně obdařených částí těla, jako jsou ňadra, či k vyhlazení vrásek. Kompresní prádlo můžete odložit už za několik dnů a s vysněnou postavou se začít těšit na zaslouženou dovolenou. Týden je potřeba brát antibiotika, ale už za tři neděle si lze zlehka zacvičit a po deseti týdnech ani v plavkách nikdo nepozná, že jste nějaký zákrok podstoupila.

Chcete-li získat liposukci dvou partií ve Formé Clinic v hodnotě 26 000 Kč zdarma, zapojte se do naší soutěže ZDE.

Tagy: bezbolestná liposukce | Formé Clinic | odsátí tuků | vyhlazení vrásek | zvětšení rtů

Čtěte na Rodičům

Komentáře