Chcete mít krásná prsa? Zvolte to správné prádlo.

Datum publikace: 26.04.2012

Kategorie: Krásná maminka

Víte, že krásu našich ňader zdůrazní hlavně vhodně zvolená podprsenka? Vybírat můžete z nepřeberného množství podprsenek mnoha typů, barev a střihů. Pojďme se na výběr prádla podívat blíže…

Podprsenky pro krásné maminky
Vhodně zvolené podprsenky poskytují spolehlivou oporu našim prsům, ale také našemu sebevědomí. V období těhotenství a kojení tuto oporu dvojnásobně oceníme. Mateřské a kojící podprsenky nejenže pomohou zachovat pěkný tvar prsů, ale zásadní roli zde hrají také zdravotní důvody. Nošení komfortní podprsenky s výztuží je účinnou prevencí bolestí páteře a dalších nepříjemností. Mateřské podprsenky Timo jsou nejen velmi komfortní, ale také neobyčejně slušivé. Více zde.

Po porodu znovu ve formě
Mateřství je vždy spojeno s váhovým příbytkem. Účinné řešení, jak se dostat po porodu znovu do formy představuje pravidelné cvičení. Pokud chceme mít při cvičení dostatek pohodlí, neobejdeme se bez sportovního spodního prádla. Sportovní podprsenky zajišťují prsům dokonalou oporu, a zároveň je chrání před pohyby, které by mohly způsobit poranění vaziva, anebo vést k jejich trvalému svěšení.

Sportovní spodní prádlo

Oblíbené hubnoucí kalhoty
Pokud bojujete s váhou, jistě oceníte také tzv. hubnoucí materiálové složení spodního prádla z oblíbené řady Slim. Dámské sportovní elastické kalhoty REVOLUTIONAL SLIM s ozdobným štěpováním jsou velice prodyšné a díky obsaženým mikrokapslím zeštíhlují postavu, a zároveň pomáhají odstraňovat pomerančovou kůži.

  

Sportovní elastické kalhoty REVOLUTIONAL SLIM

Na plovárnu v módních jednodílných plavkách
Jakmile získáme zpět svou postavu a s ní také sebevědomí, můžeme vyrazit na plovárnu, anebo na pláž. Pokud Vás ještě trápí drobné nedostatky Vaší postavy, vyberte si některý ze slušivých modelů jednodílných plavek. Nechte se inspirovat výběrem z letošní kolekce plavek 2012.

  

Jednodílné plavky kolekce 2012

Tankíny jsou hitem letošního léta
Krásné modely, že? Ovšem pozor, milé dámy, aktuálním trendem letošního léta jsou tankíny. Tento typ plavek představuje kompromis mezi jednodílnými a dvoudílnými plavkami. A proč jsou módní tankíny tolik oblíbené? Přeci pro svůj elegantní střih, který dokáže rafinovaně skrýt menší i větší nedokonalosti postavy.

  

Hit letošního léta - Tankíny

Nová sezóna je již v plném proudu, nečekejte tedy a oživte svůj šatník plavek a spodního prádla. Všechny modely pohodlně nakoupíte v internetovém obchodě www.timo.cz.

Tagy: plavky | spodní prádlo

Komentáře