Klinika Formé Clinic přišla s balíčky přímo pro maminky

Krásná po porodu – dárek všem maminkám

Datum publikace: 30.04.2015

Kategorie: Maminky a tatínkové | Krásná maminka

Těhotenství a kojení jsou pro tělo velkou zátěží a ne všem ženám se poštěstí zachovat si postavu, jakou mívaly před otěhotněním. Klinika estetické chirurgie Formé Clinic proto přišla s nabídkou určenou právě jim. Speciální balíčky pro maminky vám pomohou zbavit se několika vad na kráse najednou, a to za zvýhodněnou cenu. A protože se blíží Den matek, vedení kliniky se rozhodlo připravit sváteční nabídku pro všechny maminky...

Za radost z mateřství zaplatí řada žen nežádoucí změnou tělesných partií. Velké výkyvy hmotnosti, objemu i hormonálních hladin si často vybírají daň v podobě výrazného zmenšení či zvětšení prsou a ztráty jejich elasticity, povolené kůže na břiše, nadváhy či nevábného rozložení tuku, který se najednou nachází úplně jinde, než bychom si přáli. Velkou zkouškou projdou při přirozeném porodu také intimní partie. Ke všem starostem, které péče o dítě přináší, se tak přidávají pocity méněcennosti a následné usilovné maskování nedostatků, protože snaha vyřešit je dietou, cvičením či masážemi bývá mnohdy marná.

Za radost z mateřství zaplatí řada žen nežádoucí změnou tělesných partií

Ušetříte až 23 000 Kč
Špičkoví lékaři z Formé Clinic proto sestavili na základě dlouholetých zkušeností s reakcí ženského těla na těhotenství a porod šest „balíčků“ se zákroky, které napravují několik nežádoucích poporodních změn současně. Vše začíná bezplatnou a nezávaznou konzultací. Pokud se na ni dostavíte s dítětem, personál kliniky ochotně zajistí hlídání, a mezitím vám specialisté kliniky detailně a srozumitelně zodpovědí všechny dotazy.
Balíčky jsou finančně skutečně velmi výhodné – můžete ušetřit 13 000–23 000 Kč oproti podstoupení jednotlivých zákroků zvlášť a dva výkony vyžadující anestezii s hospitalizací navíc absolvovat najednou. Ceny balíčků se už nikterak nenavyšují. Obsahují zákrok, případně anestezii, doporučenou hospitalizaci, elastické prádlo, léky, stravu, asistenci sestry, převazy, kontroly i balení léků na domácí péči. Jedinou položkou navíc je předoperační vyšetření, které si však můžete nechat provést zdarma u svého praktického lékaře v rámci zdravotního pojištění. Celkovou cenu je možné zaplatit i postupně formou splátek.

Soutěž a jedinečná nabídka pro všechny maminky
Ke Dni matek, jenž letos připadá na 10. 5. 2015, se Formé Clinic rozhodla nabídnout všem maminkám, které se na zákrok objednají tento květen či srpen, 10% slevu na operace břicha a poprsí. A pokud jako 105. v pořadí na facebooku kliniky správně odpovíte na tuto soutěžní otázku: „Jaké ženské jméno nese balíček, který vás zbaví převislé kůže na břiše a povislých ňader po kojení?“, máte šanci získat vámi vybraný balíček pro maminky s 50% slevou, což znamená úsporu v řádu desítek tisíc korun. Přejeme krásný svátek a hodně štěstí!

Více na formeclinic.cz/cs/balicky-pro-vas.

Tagy: balíčky pro maminky | plastická chirurgie Formé Clinic | sleva na operace břicha a poprsí

Čtěte na Rodičům

Komentáře