Modelace poprsí

Modelace prsou vyřeší váš problém s povislými ňadry

Datum publikace: 23.06.2016

Kategorie: Partnerské vztahy | Krásná maminka

Mít stejnou postavu a zejména poprsí i po porodu a po ukončení kojení, to je sen mnoha maminek. Bohužel realita bývá často jiná a na řadu tak přichází operace.

Pokud jste spokojená s velikostí prsou, ovšem nikoliv s jejich tvarem, pak jste ideální kandidátkou na modelaci prsou, jejímž cílem je opětovné pozvednutí, úprava tvaru a celkové vylepšení vzhledu poprsí.

Úplně nový tvar prsou
Operace probíhá asi 2 hodiny v celkové anestezii. Lékař během ní odstraní nadbytečnou kůži a tkáň, přičemž prsní dvorce uloží do požadované polohy a tvar poprsí znovu vymodeluje.

Operační řezy vede lékař po obvodu prsního dvorce a kolmo od dvorce směrem k obvodu prsu. Po zákroku zůstávají na prsou jizvičky ve tvaru obráceného písmene T, které jsou sešity samovstřebatelným stehem.

Jizev se bát nemusíte!
V průběhu doby začnou samy bělat a mizet. Pokud byste jejich redukci chtěla sama podpořit, pak se vrhněte na:

- Tlakovou masáž: klidně i několikrát denně, podporuje měknutí jizvy
- Silikonové gely a náplasti: jizvičku masírujte silikonovým gelem, případně ji můžete překrýt silikonovou náplasti, nebo obě metody kombinovat. Silikon zaručí dostatečnou hydrataci jizvy, která je základem pro její správné hojení. Většina silikonových náplastí navíc obsahuje různé vitamíny (například vitamín E), které při topické aplikaci ještě více podporují zdravé hojení tkáně
- Laser: na pražské klinice Brandeis Clinic disponují laserem Palomar, který dokáže zjemnit všechny typy jizev

Na klinice strávíte po zákroku ještě jeden či dva dny, aby měl lékař pod kontrolou výsledek a dohled nad správným hojením prsou. Zhruba šest týdnů po zákroku je třeba nosit speciální elastickou podprsenku a je vhodné se vyhnout náročným fyzickým aktivitám a zvedání těžkých předmětů.

Na pražské klinice estetické medicíny Brandeis Clinic mají kromě nejlepších plastických chirurgů (například MUDr. Juraj Pajer je jediným držitelem evropského certifikátu plastických chirurgů FEBOPRAS v České republice) také nadstandardně vybavené pokoje. Pohodlí pacientům zajišťují polohovatelná lůžka, zdravotní stav hlídá sofistikovaný monitorovací systém životních funkcí.

Poraďte se s lékařem osobně a domluvte si konzultaci na Brandeis Clinic, Králodvorská 13, Praha 1 (vchod na kliniku hned za OD Kotva), tel.: +420 226 291 640, email: info@brandeisclinic.cz

Klinika estetické medicíny Brandeis Clinic

Tagy: Brandeis Clinic | kontakt Brandeis Clinic | modelace prsou | nové prsa | plastická chirurgie

Čtěte na Rodičům

Komentáře