Potřebujete si odpočinout?

Datum publikace: 05.03.2016

Kategorie: Psychika | Krásná maminka | Zdraví

Únava, nevyspání, praní, vaření, žehlení, úklid, stereotyp – i těmito slovy lze pojmenovat období nesmyslně nazvané mateřská dovolená. Samozřejmě, že to vše je vynahrazeno neskonalou láskou a největšími pocity štěstí, ale i od dětí je třeba občas oddechnout, abychom si pak společných chvil více vážily.

Asi nejspíš každá z žen starajících se o rodinu občas zatouží po něčem takovém: aby jí někdo uvařil, aby jí někdo hýčkal, aby nemusela neustále odpovídat na všetečné otázky a aby mohla být chvíli sama. Věřte, že to není nesplnitelné přání! Ráj není tak daleko, nemusíte vyčerpávat sebe i peněženku cestou někam do exotických krajů. Navíc na mateřské dovolené lze hodně těžko najít více dní volna, takže je třeba co největší relax zvládnout během víkendu, kdy se o děti může postarat jejich tatínek.

Na rychlé načerpání sil jsou nejlepší lázně. Jestliže máte raději klid, nemusíte jezdit na vyhlášené kolonády plné cizinců. Na českou klientelu jsou zaměřeny například malebné Lázně Mšené. Báječně se budete cítit už po příjezdu na místo, které díky citlivě zrekonstruovaným budovám a okolnímu udržovanému parku působí uklidňujícím dojmem v každém ročním období

Lázně Mšené

Vyberte si některý z nabízených balíčků Lázní Mšené, a.s. na stránkách www.msene.cz. Co třeba Víkend splněných přání? To zní krásně… Sama si vyberte, ve které budově chcete bydlet a jaký balíček procedur je pro vás ten pravý. Dáte přednost síle bylin, účinkům Mrtvého moře, čokoládě, levanduli, chmelu či konopí? Víkend si užijte přesně podle vašich představ, ohledy berte jen na svou duši a své tělo.  

Užijte si procedury

Nebo máte k dispozici dokonce celý týden? Nedohánějte tentokrát resty, ale vyrazte do Lázní Mšené třeba na Týden krásy. Během něj se dočkáte sauny, dvou masáží, dvou speciálních koupelí, pedikury, manikury a návštěvy kadeřnictví. Zbytek času strávíte, jak budete chtít. I kdybyste měla jenom ležet v posteli s knížkou, nikdo vám to nebude vyčítat. Pár dní vypnout totiž potřebuje úplně každý, i vy. A vaše rodina z toho bude mít jenom užitek! V pátek jim odjedete vyčerpaná a za pár dní se vrátíte krásnější, odpočinutější a mnohem vstřícnější k požadavkům všech členů rodiny. A kdyby manžel váhal, zda „vás pustit“, hlídat celý víkend děti a ještě se starat o domácnost, navnaďte ho, že vám krátké odloučení jenom prospěje a vaše odpočinuté a olejíčky navoněné omlazené tělo pak s radostí vyhoví i těm jeho požadavkům…

Vyrazte za odpočinkem

Tagy: Lázně Mšené | odpočinek v lázních | relax v lázních | Týden krásy

Čtěte na Rodičům

Komentáře