Věnujte (si) pod stromeček hýčkání v lázních

Datum publikace: 04.11.2016

Kategorie: Mezilidské vztahy | Krásná maminka

I když své dětičky milujeme sebevíc, někdy toužíme po pár hodinách nebo ­dokonce dnech, kdy se o ně postará někdo jiný a my budeme mít čas pro sebe a nemusíme se starat vůbec o nic – třeba v lázních.

S nadsázkou řečeno, víkendový pobyt v lázních minimálně jednou ročně by měl být povinný pro každou maminku. Ať už jste na rodičovské dovolené a dny trávíte tím, že se neustále staráte o své malé drobečky, nebo už chodíte do práce a po příchodu domů vám nastává "druhá směna", určitě by vám prospělo na chvíli vypnout a nechat se hýčkat.  

Lázně Mšené jsou pro takový relax ideální. Mají za sebou dlouhou historii, byly založeny už v roce 1796. Pobyty ve stylových budovách obklopených příjemným parkem jsou sice primárně zaměřeny na léčbu pohybového aparátu, avšak jsou čím dál častěji vyhledávány i klienty, kteří zde hledají pohodu a odpočinek při relaxačních a wellness pobytech.

Největším dárkem je společně strávený čas

Víte, čím uděláte největší radost svým blízkým? Časem, který strávíte s nimi. Když rodičům nebo partnerovi k Vánocům nadělíte společný pobyt v Lázních Mšené, radost bude dvojnásobná. Jednak si užijete lázeňské procedury, ale také tak vzácný společný čas. Vánoční dárkové poukazy na pobyt v Lázních Mšené jsou platné do konce dubna 2017, takže máte dostatek času naplánovat hlídání dětí.

Darovat můžete zimní pobyt s poetickým názvem Ledová čokoláda, Kokosy na sněhu nebo třeba Zimní sen. Pokud raději chcete, aby si obdarovaný vybral pobyt sám, máte možnost zakoupení dárkového poukazu použitelného na jakýkoliv procedury v Lázních Mšené.

Jestliže si opravdu nenajdete čas na víkendový pobyt, díky malé vzdálenosti od Prahy můžete využít také balíčku lázeňských procedur a rituálního balíčku, který lze vyčerpat během jediného dne.

Přemýšlíte, jak originálně strávit závěr roku a oslavit Silvestra a Nový rok? V Lázních Mšené na vás čekají lázeňské procedury s vánočním nádechem, jako je například vánoční perníčková lázeň pro ženy nebo lázeň s esencí svařené víno pro ženy i muže. Silvestrovský balíček v sobě obsahuje kromě takových procedur i bohatý kulturní program a Silvestrovský raut.

Nebojte se, že byste svým odjezdem do lázní nějak ošidila své děti – naopak, získají tak odpočinutou maminku, která na ně bude mít aspoň po nějakou dobu mnohem více trpělivosti.

www.msene.cz

 

Čtěte na Rodičům

Komentáře