Využijte dostupnosti plastiky prsou

Datum publikace: 05.01.2017

Kategorie: Krásná maminka

Plastická operace prsou je významné a dnes už i snadno dostupné řešení problémů žen, které nejsou spokojené s velikostí a tvarem svých prsů.

Mezi hlavní důvody nespokojenosti žen s poprsím patří:

• nevyvinutá prsa od přírody

• změna tvaru a velikosti prsou po těhotenství a kojení

• změny způsobené věkem či váhovými výkyvy

• asymetrie neboli rozdílná velikost prsů

Zrovna asymetrii prsu si před nedávnem nechala operovat 23letá klientka Brandeis Clinic Jana, kterou od puberty trápilo, že měla levý prs menší než pravý. Výsledky operace – konkrétně zvětšení levého prsu – předčily její očekávání. Svěřila se: „Dříve bylo moje sebevědomí na 40 procentech, a teď jsem tak na 90! Miluji výstřihy, do kterých už mám konečně co dát. Cítím se úplně výborně a nebojím se ukázat. Všem ženám, které přemýšlejí nad touto operací, nebo jakoukoliv úpravou prsou, bych ji stoprocentně doporučila. Není to nic strašného, bolest je opravdu minimální.“

Nové prsní implantáty – přirozené a bezpečné

Zvětšení prsou silikonovými implantáty, odborně augmentace, je dnes celosvětově nejoblíbenější plastickou operací. Také díky skvělým vlastnostem moderních implantátů, které kopírují pohyby skutečných ňader v jakékoliv poloze. To znamená, že pokud stojíte, nejvyšší bod prsou směřuje ke spodnímu pólu. V lehu na zádech se zase nejvyšší bod implantátů posune blíže ke středu poprsí, což je také přirozené. To představuje velký pokrok oproti starším implantátům, které nereagovaly na pohyb ani polohu ženy. Nové ergonomické implantáty mají 7vrstvý obal, který je nepropustný, tudíž velmi bezpečný.

Můžete počítat také s 10letou zárukou – výměnou implantátu zdarma v případě komplikací. Další supermoderní pojistkou bezpečnosti je princip uzavírání nového implantátu zátkou monoliticky spojenou s obalem, a identifikační čip pro další kontroly v lékařském zařízení kdekoliv na světě.

Ovšem, stejně jako u jiných operací a zákroků, je třeba, aby byla žena podstupující plastiku prsou zdravá a netrpěla žádným vážným onemocněním.

Najděte si osvědčenou kliniku se zkušenými lékaři

Důležitým předpokladem úspěšné plastiky prsou je zkušený operatér. Každý chirurg z Brandeis Clinic provede zhruba 300 zvětšení prsou ročně, což představuje evropský i světový nadprůměr.

Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka Brandeis Clinic, přibližuje: „Díky zvětšení prsou na naší klinice získáte přirozeně vypadající prsa bez viditelných okrajů implantátu, navíc s doživotní zárukou na vadu materiálu. Naši chirurgové se Vám budou při konzultaci věnovat tak dlouho, jak budete potřebovat. Společně vybereme takový typ implantátu, který splní Vaše očekávání, a zároveň bude v souladu s dispozicemi dalších částí Vašeho těla.“

Zaujaly Vás možnosti plastiky prsou? Objednejte se na konzultaci. Komplexní Brandeis Clinic Vám nabízí i atraktivitu samého středu Prahy. Hned vedle ní jsou dva velké obchodní domy Kotva a Palladium, ve kterých najdete asi 300 obchodů s módou. Můžete tak spojit užitečné s příjemným, a ještě před zákrokem si užít i Prahu.

Tagy: plastická operace prsou | prsní implantáty

Čtěte na Rodičům

Komentáře