Zdravé a krásné vlasy bez chemie!

Datum publikace: 09.12.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Krásná maminka | Zdraví

Spousta žen trpí na zničené vlasy, roztřepené konečky, vypadávání vlasů a podobně. Někdy je změna pouze hormonální v období těhotenství či menopauzy, jindy se potíže stanou dlouhodobými. Mnohdy ale vlasy zničíme vlastním přičiněním. Tepelnou úpravou nebo chemickým barvením.

Příčiny

Není žádným tajemstvím, že většina z nás se potýká s problémem zničených vlasů. Málokterá žena má dnes vlasy přírodní, bez barvení. Valná většina navíc používá fény, žehličky a kulmy na vlasy. K těmto faktorům může přibývat samozřejmě také stres, genetika, životní styl anebo v mnoha případech hormonální změny. Vše se ovšem dá redukovat a ovlivnit. Jak na to? Přírodně!

Rostlinné přípravky

Jak to vlastně s přírodními barvami, šampony a další kosmetikou je? Spousta výrobků se ohání slovem „přírodní“. Faktem je, že většina těchto produktů sice obsahuje přírodní složky, ale zbytek je samá chemie. Pro laika není lehké se v těchto věcech vyznat. Pojďme si tedy představit kosmetiku, která vlastní certifikaci BDIH a ocenění v německém Öko-Testu.

Rostlinné barvy na vlasy Khadi

Kosmetika Khadi

Hlavní výhodou kosmetiky Khadi je čistě přírodní složení bez jakýchkoliv syntetických látek, garantované právě certifikací BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika – viz kulaté logo BDIH na obalu. Tato německá certifikace má přísné standardy mj. na nechemické složení přípravků a pojem „přírodní kosmetika“ tak má svá jasná pravidla. V přípravcích tak nenajdete žádné minerální oleje ani syntetická barviva či parfemace. Suroviny pocházejí pokud možno z biologicky pěstovaných a divoce rostoucích rostlin.

Mnohé také potěší, že výrobky nejsou testovány na zvířatech a nejsou zásluhou dětské práce. Děti výrobců kosmetiky Khadi nepracují, ale chodí do školy, Khadi si zakládá i na etických vztazích s výrobci v Indii.

Přípravky jsou vyráběny podle receptur a speciálních postupů ajurvédské medicíny, zároveň zohledňují i zjištění moderní přírodní kosmetiky. Např. šampóny Khadi tak obsahují vysokou koncentraci ajurvédských rostlin, kdy jedna synergicky podporuje druhou pro dosažení daného účinku, avšak zároveň pěnivé látky na bázi kokosového oleje namísto běžně používaných sulfátů a k tomu i pečující rostlinné složky typu ceramid či skvalen s účinkem objeveným novodobými výzkumy.

Dalším obrovským plus jsou ohlasy zákazníků. Spousta žen, která kosmetiku používá, si pochvaluje její působení na zničené vlasy a tvrdí, že výrobky opravdu fungují.

Konec chemickému barvení

Jednou ze specialit kosmetiky Khadi jsou přírodní barvy na vlasy. Složení, které je 100% z rostlin totiž zaručí, že vaše vlasy nebo pokožka nebudou absorbovat žádné syntetické látky a navíc s nimi můžete díky vybrané kvalitě surovin úspěšně barvit i šediny. Mnoho zákaznic se nechalo slyšet, že barva Khadi jim zajistila odstín, který jiné (chemické) barvy nedokázaly, a kterému se obdivovala dokonce i jejich kadeřnice.

Díky přírodnímu složení můžete barvy bez problému míchat, a tak docílit přesného odstínu, který požadujete. Nejen že dosáhnete krásného lesku, intenzivní barvy, ale přírodní látky vlasy zároveň posilují! Pro ještě větší péči a delší výdrž barvy použijte vlasové oleje Khadi, které se aplikují před mytím vlasů. Můžete jimi také bojovat se šedivěním vlasů, lupy, vypadávání vlasů nebo třepení konečků.

Kosmetika Khadi

Oleje Khadi jsou zbarveny pouze použitím bylin a rostlinných přísad a neobsahují žádná umělá barviva. Exotické vůně jsou také pouze zásluhou přírody, nenajdete zde žádnou syntetickou parfemaci.

Nově i blond

Kosmetika Khadi se může nově pochlubit také blonďatými odstíny. Tyto zlatavé přírodní barvy můžete použít na oživení a doladění zlatavého odstínu blond vlasů, anebo na tmavé jako rozjasňující kúru. Barva totiž o vlasy zároveň intenzivně pečuje a dodává jim objem.

Adéla - Khadi Střední blond www.khadi-cz.cz

Pokud žijete zdravě a staráte se o svůj životní styl, nezapomínejte na to, kolik chemie do sebe můžete vstřebat prostřednictvím kosmetiky. Skoncujte se syntetickými látkami a svěřte se přírodě.

www.khadi-cz.cz

 

Tagy: barvení vlasů | přírodní barvení | přírodní barvy | přírodní kosmetika | vlasové oleje

Čtěte na Rodičům

Komentáře