Zvlněné vlasy nikdy z módy nevyjdou!

Datum publikace: 8.1.2018

Kategorie: Krásná maminka

Znáte ten případ, kdy se tajně díváte na ženu s nádherně vlnitými vlasy a tiše jí závidíte, jaké měla štěstí? Zoufáte si, že k vám příroda nebyla tak štědrá a místo vysněných vlnitých vlasů vám nadělila vlasy rovné jako hřebíky, které postrádají i ten nejmenší náznak přitažlivých loken? Nebo je to právě naopak a vy patříte k ženám, které mají nezkrotné a často nepoddajné vlny a které by si ze všeho nejvíce přály mít vlasy rovné a snadno udržitelné?

Ono už to přesně takhle bývá. Ženy s vlnitými vlasy si přejí mít vlasy rovné a ženy s rovnou hřívou naopak touží po těch romantických loknách. Zpravidla si přeje pravý opak, nežli který nám příroda nadělila do vínku.

Jak málo stačí ke štěstí!

Možná i vy máte krásně rovné vlasy, které si nevyžadují speciální pozornost a vždy působí dokonale uhlazeně a upraveně. Kdekdo by mohl tvrdit, že jste dítětem štěstěny, protože se o svou hřívu v podstatě nemusíte starat a vždycky působíte perfektním dojmem. Jenže vy toužíte po vlnách, chcete mít vlasy kudrnaté jako ze salónu a nesmírně vás lákají bujaré lokny.

A víte co? I vy můžete mít, po čem tolik toužíte! A ve skutečnosti je to tak snadné! V dnešní době se stačí spolehnout na šikovné pomocníky, kteří vám během několika minut pomohou mít vlasy buď krásně rovné a uhlazené, nebo bohatě vlnité a romantické.

Nenechte si ujít příležitost

Lákají vás lesklé a hedvábné lokny, které se vám budou vesele pohupovat kolem hlavy a které budou věrně kopírovat každý váš krok? V tom případě si nenechte ujít jedinečnou příležitost, díky které se můžete stát jedním ze tří výherců kvalitní loknovací kulmy Silk od značky Remington.

Až do konce ledna probíhá soutěž, do které se můžete zapojit i vy! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a praktická kulma s hedvábně-keramickým povrchem může být vaše!

Tagy: krásné a zdravé vlasy | kudrnaté vlasy | rovné vlasy | vlnité vlasy

Čtěte na Rodičům

Komentáře