Pohodová zimní dovolená pro celou rodinu

Datum publikace: 21.01.2014

Kategorie: Hry a volný čas | Rodiče a děti | Maminky a tatínkové

Řešíte dilema, zda vyrazíte na hory s dětmi, anebo je raději pošlete na pár dní k babičce, abyste si v klidu zalyžovali? Už nemusíte. Máme pro Vás skvělý tip na zimní dovolenou, kterou si užije celá rodina. Děti se vydovádí na čerstvém vzduchu pod vedením zkušených instruktorů a Vy si příjemně odpočinete.

Zábavu dětem, odpočinek rodičům

Rozhodování, zda si užít nerušené lyžování, anebo udělat něco pro rodinu, dělá vrásky nejedněm rodičům. Na jednu stranu by si rádi pořádně zalyžovali a odpočinuli si od svých ratolestí, na druhou stranu je jim ale líto nevzít své děti s sebou. Ve finále se proto většina maminek a tatínků vzdá části svobody a rozhodne pro rodinnou dovolenou. Že mezi ně patříte? V tom případě Vám vřele doporučujeme vyrazit do alpského horského střediska, jehož součástí je dětský animační program Ski Funtazie klub. Zabijete dvě mouchy jednou ranou. Zkušení lektoři se budou Vašim dětem po celý den věnovat (5x týdně dopoledne i odpoledne), Vy můžete v klidu lyžovat svým tempem a po lyžovačce se můžete těšit na podvečer i večer plný zábavy od neděle do pátku.

O sníh se bát nemusíte

Vybrat si můžete z několika středisek nabízejících ideální podmínky nejen pro velké, ale i pro malé lyžaře. Velké oblibě se těší italské Monte Bondone, Tonale, anebo rakouské středisko Katschberg, všechna místa slibují skvělé počasí se spoustou alpského slunce a bílého sněhu. Mezi další výhody lyžování v Alpách patří skvěle upravené sjezdovky, vynikající kuchyně a vysoká úroveň poskytovaných služeb, mimo jiné luxusní ubytování s možností využití wellness.

Monte Bondone

Vyberte si středisko

Nechali jste se zlákat naším šikovným nápadem? Máme pro Vás dobrou zprávu. Vaše rodina si může vybrat hned z několika alpských lyžařských středisek, kde stráví svou zimní dovolenou. Vyberte si zde z Akční nabídky lyžařských zájezdů CK Nev-Dama s velmi sympatickými a příznivými cenami. Přejeme Vám příjemný pobyt a to nejlepší počasí!

Tagy: Lyžařské zájezdy | Zimní dovolená

Komentáře