Maminky a tatínkové

FESTIVAL PUNTANELA... začínáme 11. 11. 2011

Zveme vás na 3. Festival Puntanela do brněnské Olympie před prodejnu Puntanela, který se koná od 11. 11. do 20. 11. 2011 vždy od 10.00 do 18.00 hod.

pokračovat na článek

Od kolika let by mělo dítě začít mluvit?

Každé dítě je jiné, proto neexistuje žádná jasně stanovená věková hranice. Můžeme si ale vymezit ve vývoji řeči alespoň přibližně určité mezníky.

pokračovat na článek

Konference Aktivní rodičovství

Milí rodičové, chcete příjemným způsobem načerpat nové poznatky o výchově dětí, a trochu se přitom odreagovat? Anebo potřebujete poradit? Zúčastněte se letošní konference Aktivní rodičovství, která proběhne 15. 10. 2011 na Fakultě sociální studií v Brně.  

pokračovat na článek

Klub Hamánek

Hamánek, tradiční výrobce kojenecké výživy v České republice, právě spustil svůj klub – klub Hamánek. 

pokračovat na článek

Zábavné hry pro celou rodinu

Když máme děti, vždy se hodí vědět, kde se dají pořídit zábavné hry všech kategorií. Máme pro Vás skvělý tip, kde si vyberete si ze široké nabídky her pro celou rodinu za super ceny.  

pokračovat na článek

Svobodné maminky, znáte svá práva?

Být svobodnou maminkou (naše současná legislativa používá termín osaměle žijící rodič, kterým může být také otec) není lehké. Pokud dobře znáte svá práva, může to Vaši situaci alespoň trochu usnadnit.   

pokračovat na článek

Navštivte veletrh FOR INTERIOR!

Ve dnech 6.-9.října proběhne v PVA EXPO PRAHA v Letňanech největší podzimní veletrh bydlení v České republice FOR INTERIOR.

pokračovat na článek

Feedo.cz spustilo online dětskou poradnu

Jak se říká, každá rada nad zlato. A pokud radí odborník, rada může být k nezaplacení, obzvlášť pokud nic nestojí.  

pokračovat na článek

Podzimní veletrh potřeb pro děti FOR BABIES 2011

Čekáte přírůstek do rodiny a sháníte výbavičku, anebo se jen chcete podívat, co je nového na trhu pro miminka? Tak to byste neměli chybět na podzimním veletrhu potřeb pro děti FOR BABIES, který proběhne ve dnech 29. 9.  - 2. 10. 2011 v PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech. 

pokračovat na článek

Fotografie Vašich nejkrásnějších okamžiků

Život přináší okamžiky, které je škoda nezachytit. Svatba, těhotenství, narození miminka. Čas běží a fotografie zůstávají. O fotografování a fotografiích jsme si povídali s paní fotografkou Irenou Ševčíkovou. 

pokračovat na článek

Malá domácí pošta

Nebaví Vás dlouhé stání na poštách? Pak určitě uvítáte možnost posílat nebo přijímat zásilky z domova. Stačí jen vyplnit on-line formulář a dál už se nemusíte o nic starat. A to vše Fofrem. 

pokračovat na článek

Jak ušetřit v domácnosti

Také se Vám penízky každý měsíc neuvěřitelně rychle rozkutálejí, že ani nevíte jak? Přinášíme Vám pár chytrých triků, jak ušetřit až několik tisíc korun.     

pokračovat na článek

Starší otcové versus mladší otcové

Starší otcové si údajně dokážou své rodičovství lépe vychutnat než mladší. Podle výzkumů je však jejich otcovství spjato s vyššími zdravotními riziky dítěte.   

pokračovat na článek

Otec na mateřské dovolené

Otec na mateřské dovolené představuje velmi kontroverzní téma. Pro větší část naší společnosti je tato možnost nepřijatelná, třebaže nový zákoník práce s ní zcela legitimně počítá.

pokračovat na článek

Výrobky z plastu mohou představovat zdravotní riziko

Při nákupu spotřebního zboží je lepší dávat přednost přírodním materiálům. Jak dokazují nedávné studie, výrobky z plastů mohou být zdraví škodlivé.    

pokračovat na článek

Dětská hřiště stále nejsou dostatečně bezpečná

Výsledky kontrolní akce ČOI v období duben-červen 2011) 

pokračovat na článek

Kojenecká voda FROMIN

Kojenecká voda FROMIN je ideálním pitím pro budoucí maminky k zajištění zdravého vývoje plodu a po porodu pro kojence. Absolutní nezávadnost této vody umožňuje přípravu kojenecké stravy i bez tepelné úpravy. Kojenecká voda Fromin je také nejvhodnějším pitím pro každého, kdo chce žít zdravě, bez ohledu na svůj věk. 

pokračovat na článek

BE-safe: štít, který vás ochrání

Ačkoliv si to neuvědomujeme, je elektromagnetické záření (tzv. elektrosmog) běžnou součástí našeho života. Generují ho předměty, se kterými se denně dostáváme do kontaktu jako například mobilní telefony, LCD obrazovky, počítače nebo mikrovlnné trouby. To může poškodit lidský organismus a ovlivnit zejména plod a kojence. Jak se chránit? 

pokračovat na článek

Zdraví školních dětí ovlivňuje i jejich stůl

Děti vybírají vzhled, rodiče musí pohlídat ergonomii. Chcete-li mít zdravé a chytré dítě, zajistěte mu včas kvalitní ergonomický nábytek.

pokračovat na článek

Nový bezpečnostní prvek kojenecké stravy Hamánek

Společnost Hamé vychází maximálně vstříc rostoucím potřebám pro bezpečnost a ochranu stravy pro nejmenší nejen během samotné výroby, ale i během manipulačního, skladovacího a prodejního procesu. 

pokračovat na článek