Rodiče ve světě blogování

Rodiče blogerskými hvězdami!

Datum publikace: 12.11.2015

Kategorie: Rodiče a děti | Mezilidské vztahy | Maminky a tatínkové | Krásná maminka

Blogování je v dnešní době velmi populární záležitost. Čím dál více se objevují také blogy psané rodiči. Ať už zaměřené na rodičovství jako takové, anebo jen se špetkou mateřství. V letošním finále Czech Blog Awards, se objevuje hned několik takových blogů.

Tento ročník Blogerky a Blogera roku se hemží inspirativními, nápaditými a kvalitními blogy. Od celkového konceptu, přes grafiku až po obsah. Letos se navíc roztrhnul pytel s novými blogy, které píšou rodiče. Pojďme si ukázat pár příkladů.

Blogující maminky

V kategorii food blogerek se do finále dostalo hned několik maminek na plný úvazek.

Autorka blogu Kuchařka pro dceru, Jana, je matkou čtyř dětí a také autorkou čtyř kuchařských knih. Vaření a blogování si ji natolik získalo, že nechala práce v bankovním sektoru a začala se této činnosti, která byla původně jen koníčkem, věnovat naplno.

Recepty dětem je blog, který má na starosti maminka Gábina. Ta si stojí za názorem: „Vařte svým dětem tak, aby to chutnalo i vám.“ Tuto veselou dámu jste mohli vidět také v televizním pořadu Prostřeno.

Recepty dětem

Máma v kuchyni, Bára, miluje svou holčičku a také vaření a blogování. Věří tradičním surovinám a nemá ráda náhražky. Oceňuje kvalitu a poctivost a zatím se jí to vyplácí. Ve finále mezi food blogy se určitě neocitla náhodou.

Máma v kuchyni

Podívejme se také na kategorii Beauty, kde také není o maminky nouze. Tyto blogerky ukazují světu, že máma by měla být také stále udržovaná žena. Terry makeup tutorials má na svědomí Terezka, která je novopečenou maminkou. To jí ale vůbec nezabrzdilo a už pár dní po porodu zahrnula své čtenářky novou inspirací. Tato blogerka je důkazem toho, že i čerstvé maminky mohou být aktivní ve svých zájmech.

Beautylife by Aja je beauty blogerka a pyšná maminka. Své dceři Nicolce dává skvělý příklad, jak o sebe dbát a občas se i pochlubí haulem plným dětského oblečení.

V kategorii Video blogerka mají maminky zástupkyni v podobě Mamalifestyle. Její videa inspirují nejen rodiče a stylová mamča Tereza patří mezi jednu z nejsledovanějších českých tváří Youtube.

Mamalifestyle

Blogují také tatínci

I mezi tatínky jsou blogeři. Například finalista kategorie Bloger roku! Deníček moderního fotra je velmi nápaditý a vtipný blog, který vystihuje rodičovství z pohledu taťky. Pokud jste někdy zabloudili na jeho blog, určitě jste se pořádně zasmáli alespoň jednou.

Deníček moderního fotra

Začněte ve velkém stylu

Také začínáte blogovat? Začněte se vší parádou a potkejte ty nejlepší z nejlepších na finálovém večeru Czech Blog Awards, který se uskuteční v pražském hudebním divadle Karlín. Kromě toho, že se setkáte s těmi nejoblíbenějšími blogerkami a blogery, potkáte zde také známe osobnosti, média, můžete se nechat vyfotit hvězdným fotografem Janem Tůmou a v neposlední řadě si poslechnete skvělou hudbu. O tu se postarají interpreti jako skupina Mandrage, Ondra Brzobohatý, ATMO a Jakub děkan, zpěvačka Mista nebo Johny Machette.

Ondra Brzobohatý, Mandrage
ATMO a Jakub Děkan, Mista
Johny Machette, na viděnou v Karlíně. :)

Celým večerem nás provede oblíbený moderátor Evropy 2, Ondra Vodný. Nyní navíc můžete soutěžit o lístky pro sebe a svůj doprovod! Tak začněte stylově a přijďte nasbírat chuť a drive k blogování, načerpat inspiraci, vychutnat atmosféru. Těšíme se v Karlíně. :)

Jste rodič a máte blog? Napište nám adresu do komentářů! :)

Tagy: blogující maminky | blogující rodiče | blogující tatínci | rodiče blogery

Čtěte na Rodičům

Komentáře