Dětská koupelna plná zábavy

Datum publikace: 17.08.2012

Kategorie: Miminko | Batole | Maminky a tatínkové

Kdybyste se zeptali těch nejmenších dětí, která místnost je jejich nejoblíbenější, většina z nich Vám odpoví, že koupelna. Miminka, batolata i předškoláci vodu milují. Naše tipy pro bezpečné, zábavné a pohodlné koupání a další doplňky do koupelny se Vám proto jistě budou hodit.

Koupání je hra
Koupání je pro naše děti synonymem nekonečných vodních her. Pořiďte svým ratolestem chobotničky do vany nebo koupací síťku ve tvaru roztomilých zvířátek.

 

Veselá toaleta ve Vaší koupelně

Design dětské koupelny můžete dotvořit také přidáním veselé výzdoby WC. Pomocník v podobě žirafy či pejska urychlí osvojování správných hygienických návyků Vašeho dítěte.

 

Pohodlné koupání miminka

Pokud připravujete výbavičku pro miminko, nezapomeňte na koupelnové doplňky, které se postarají o větší komfort při koupání. Lehátko s přísavkami, které snadno a bezpečně upevníte ke dnu vany, udrží Vaše miminko v optimální poloze a Vy si tak svou společné chvilky více vychutnáte. Pro děti od šesti měsíců je pak velmi praktické otáčecí sedátko do vany.

 

Konec křiku při mytí vlásků

Představuje mytí vlásků pro Vaše dítko trauma, i když máte doma dětský šampón, který neštípá? Vyzrajte na mytí vlasů s koupacím kšiltem. Vychytaná novinka nezkazí ani finální mytí vlásků po hravém koupání a dovádění.

 

Pro ještě bezpečnější koupání

Uhlídat děti ve vodě je velmi náročné. Pomocníci pro bezpečné koupání Vám trochu pomohou. Tak například praktická ochrana vodovodní baterie v podobě měkkého chrániče odradí děti od případné manipulace s baterií, a zároveň brání riziku poranění hlavy. Antiskluzová podložka do vany je základem bezpečného koupání.

Vodní domácí radovánky bez rizika
Více šikovných tipů pro bezpečné, zábavné a pohodlné koupání najdete na www.dampex.cz/koupelnove-doplnky-katskup4.php. Užívejte si s dětmi domácí koupelnové radovánky bez rizika!
 

Tagy: bezpečné koupání | dětská koupelna | koupání dětí | koupání miminka

Komentáře