Konference Aktivní rodičovství

Datum publikace: 10.10.2011

Kategorie: Miminko | Batole | Výchova | Maminky a tatínkové

Milí rodičové, chcete příjemným způsobem načerpat nové poznatky o výchově dětí, a trochu se přitom odreagovat? Anebo potřebujete poradit? Zúčastněte se letošní konference Aktivní rodičovství, která proběhne 15. 10. 2011 na Fakultě sociální studií v Brně.  

Pestrý program přednášek a workshopů
Letošní ročník konference Aktivní rodičovství se stejně jako ten předešlý nese v duchu zajímavých přednášek českých i zahraničních odborníků a známých osobností. Přijede "Líný rodič" Tom Hodginson, Helena Máslová, Jaroslav Dušek, Naomi Aldort a další. V rámci konference jsou pro Vás dále připraveny dva koncerty, program pro děti, občerstvení, výstava obrazů, celodenní poradny porodní asistentky, Montessori pedagogika, zdravé nošení, zdravé přebalování a další.

Nahlédněte do programu
Abyste věděli, na co se můžete těšit, nahlédněte do programu. Konference bude zahájena již v pátek ve 20 hodin koncertem Yellow Sisters. Hlavní dění však začíná v sobotu 15. října v 9 ráno hodin a pokračuje až do večerních hodin. V prvním aule je pro Vás připraven sled přednášek s ústředním tématem Život ženy. Dozvíte se například, jak předcházet porodním traumatům nebo je léčit, jak muži vnímají těhotenství a mnoho dalšího. Ve druhé aule souběžně poběží přednášky spojené tématem Výchova Rodina, komunikace, jako je například dílčí přednáška Výchova zodpovědných dětí neautoritativním způsobem.

Všichni jsou vítáni
Vítáni jsou všichni, maminky, tatínkové, ale i dědečkové, babičky a samozřejmě také děti, pro které je připravený dětský koutek se spoustou zábavy. Aby se rodiče mohli v klidu zaposlouchat do zajímavých přednášek, anebo do hudby Ukulele orchestra jak Brno, pro děti bude zajištěno celodenní hlídání. Více informací o letošní konferenci Aktivní rodičovství najdete na www.aktivnirodicovstvi.cz.

 

 www.aktivnirodicovstvi.cz

Tagy: konference aktivní rodičovství

Komentáře