Plenkové kalhotky do sucha i do vody

Datum publikace: 9.12.2011

Kategorie: Miminko | Batole | Maminky a tatínkové

Chcete, aby Vaše děťátko mělo zadeček pěkně v suchu a pohodě, a zároveň jste neutráceli za jednorázové plenky příliš mnoho peněz? Nakupujte plenky po internetu. Víme, kde pořídíte také plenky a plavky v jednom, které budete v létě určitě potřebovat!  

Kvalitní plenky za dobrou cenu

Jednorázové plenkové kalhotky usnadňují dnešním maminkám práci. Jedna z jejich nevýhod však spočívá v pořizovací ceně. Kvalitnější plenky nepředstavují zrovna levnou záležitost. My Vám však přinášíme tip, jak své děti na kvalitě plenek neošidit, a zároveň ušetřit spoustu peněz. Internetový obchod www.nappy.cz nabízí kvalitní a prodyšné plenky s dobrou savostí za velmi příznivé ceny. Nejvýhodnější jsou samozřejmě větší ekonomická balení. Na výběr máte z několika tipů plenek Nappy a Nancy se suchými zipy. Velmi šikovné jsou i tréninkové kalhotky, které pomohou Vašemu dítěti, aby se postupně zbavilo plenek. Také odvykací kalhotky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s dobrou absorpční schopností. Běžné i tréninkové plenky pochopitelně koupíte v několika velikostech.

                        

Pleny na letní radovánky

Vyrážíte na dovolenou k vodě? Pak se sebou určitě přibalte plenky do vody, které ochrání vodu v bazénu před znečištěním a Vás před zbytečným faux pas. Při oblékání oceníte, že plenky a plavky v jednom mají elastické boky. Děti zase potěší hezké obrázky. Na rozdíl od obyčejných plenek při namočení nezvětšují svůj objem, ale přitom dobře absorbují a nepropouštějí tekutinu. Vodotěsná vrstva nepropouští ani okolo nožiček, takže případná nehoda nezanechá ve vodě žádné pozůstatky. Díky tomu představují Nappy plenky a plavky v jednom naprosto ideální řešení nejen do bazénu. Také plenky pro malé plavce jsou k dostání v několika velikostech.

Praktické čisticí ubrousky

Při přebalování svého miminka jistě oceníte praktické dětské ubrousky, kterými rychle a šetrně očistíte zadeček od nečistot bez použití vody. Čisticí ubrousky se hodí mít stále po ruce, především na cestách. Ty, které nabízí e-shop nappy.cz, jsou vyrobeny z velmi jemného klinicky testovaného textilu, neobsahují alkohol, a proto se hodí i na hypoalergenní pokožku. Vybrat si můžete z několika druhů balení, která mají uzavírání buď s klipem, anebo bez klipu. Náš tip: BABY WIPES Tender 80 ks s klipem + aloe vera.

        

Potřeby nejen pro miminka

Na www.nappy.cz pamatují nejen na miminka, ale na také maminky, babičky a ostatní členy rodiny. Součástí sortimentu jsou rovněž plenky pro dospělé, podložky na lůžko, anebo intimní ubrousky. Holčičky si zde mohou pořídit plenky pro panenky pro malé maminky. Vyberte si, co potřebujete. Přejeme Vám příjemný nákup.

www.nappy.cz

Přečtěte si také:

Navštivte také: Vztahy, Výchova

Komentáře