Podzim přichází, oblékněte své děti včas!

Datum publikace: 16.08.2012

Kategorie: Miminko | Batole | Předškoláci | Maminky a tatínkové

S koncem prázdnin přichází čas pořídit dětem nejen školní pomůcky, ale také oblečení na chladnější sezónu. Ovšem nakupování oblečení s dětmi je náročné jak na čas, tak i na trpělivost. Když ale známe přesnou velikost našich ratolestí, proč si neusnadnit práci nákupem v e-shopu?

Nástup podzimu může být pozvolný, ale také velmi rychlý. Vyplatí se proto, připravit se na ochlazení včas. Pokud máme doma miminko, anebo jeho narození očekáváme, pak v našem prádelníku nemůže chybět kojenecké zboží, tedy body, overal, dupačky, atd. Oblečení dánské značky Fixoni pro děti do deseti let je velmi slušivé, a proto se těší velké oblibě nejen u dětí, které ho nosí, ale také u maminek, které ho nakupují.

 

Dětské oblečení do pohody i nepohody
Kalhoty, tričko a bunda, to je nerozlučné trio, které děti unosí po nejdelší část roku. A co když chlupaté mikiny přestanou stačit? Pak přichází na řadu kombinézy, zimní bundy, chlupaté mikiny a vyteplené gumáky. A od věci není ani teplé pyžamo. Je libo nějaký barevný modýlek Fixoni nebo něco od českého výrobce Pidilidi? Vyberte si z bohaté nabídky. Pro holky i pro kluky.

 

Oblékání je zábava
Oblékání je zábava! Tak přesně takto zní slogan populární brazilské značky pro děvčata Lilica Ripilica, která má ve znaku veselou koalu. Udělejte radost své slečně a pořiďte jí takový outfit, že nebude moci dospat do rána, jak se bude těšit, až ho ukáže ve školce nebo ve škole svým kamarádkám!

 

Připravte se na podzim
Ať už máte doma miminko nebo takřka dospělé dítě, na www.ma-mania.cz ho pěkně, módně a hlavně pohodlně obléknete. A protože ze strnišť už pomalu fouká, jistě oceníte, že je většina sortimentu skladem, což znamená odeslání zboží v den objednání či následující. Nás zde při zkušebním nákupu nejvíce zaujal osobní přístup (majitelka obchodu má na webu dokonce svou fotografii, takže víte, s kým vlastně komunikujete), poštovné nad 1500 Kč zdarma a další příjemná překvapení. Tak například když jsme si zde objednali oblečení, přišel nám za několik dní poté nečekaně dárek jako poděkování. Takže milí rodičové, oblékněte své děti na podzim. Už víte kde!
 

Tagy: dětské oblečení | oblečení na podzim

Komentáře