Relaxační pomůcky pro malé i velké

Datum publikace: 11.03.2011

Kategorie: Miminko | Batole | Maminky a tatínkové

Záleží Vám na tom, aby bylo Vaše miminko spokojené? Hledáte hračky, které podpoří zdravý rozvoj Vašich dětí? Chcete i Vy odpočívat v maximálním pohodlí? Pořiďte si relaxační pomůcky pro děti i dospělé!  

To nejlepší pro Vaše miminko

Správné polohování miminka je mimořádně důležité pro jeho vývoj. Polohovací pomůcky rovněž přispívají k jeho spokojenému spánku. Když se miminko probudí, přichází na řadu čas her. Antistresové textilní hračky díky svým jasným barvám a pestrým vzorům podporují aktivitu i kreativitu dítěte. Stimulují centrální nervovou soustavu dítěte, čímž napomáhají jeho všestrannému rozvoji. Protože jsou měkké a mají masážní schopnosti, působí na dětskou psychiku uklidňujícím dojmem. Všechny textilní hračky jsou certifikovány pro děti od prvních měsíců.

Náš tip: Baby blok slon se srdíčky je krásná textilní hračka a praktická pomůcka v jednom. Dobře poslouží jako opora děťátka, které se učí sedět. Větší děti jej využijí jako polštář, se kterým si mohou hrát. Blok lze prát.

Pohodový nábytek pro všechny

Sedací pytle a vaky se staly synonymem neobyčejného pohodlí, relaxace a zdravého odpočinku. Odpočívá v nich stále více lidí všech věkových kategorií. Jejich komfort ocení především těhotné maminky, které je později využijí ke kojení a k bezpečnému uložení miminka. Na rozdíl od běžného sedacího nábytku, kterému se musí Vaše páteř přizpůsobit, se sedací pytle a vaky díky své náplni z měkkých polystyrénových kuliček přizpůsobují sami. Zároveň udržují teplo a odrážejí chlad od podlahy. Jsou bezpečné, nemají žádné ostré hrany, a proto se skvěle hodí pro děti. Vaše děti mohou na sedacích pytlích a vacích nejen dovádět, ale i odpočívat. Nejedno dítě na vaku usne. Jak by také ne, když ho dokonale obejme a dodá mu tak pocit naprostého bezpečí. Měkký nábytek má ještě jednu výhodu, a to je jeho nízká hmotnost, takže jej snadno přenesete. Ptáte se, kde se dá takový úžasný kousek nábytku pořídit? Například na www.asnilek-shop.cz  , kde si můžete vybrat z mnoha různých typů i barevných kombinací sedacích pytlů a vaků KamPet, takže je skvěle sladíte s designem Vašeho interiéru.

www.asnilek-shop.cz

 Přečtěte si také:

Navštivte také: Kosmetika pro děti, Astrologie

Komentáře