ŠIROKÁ A VÝHODNÁ VÁNOČNÍ NABÍDKA BRÁNY K DĚTEM!

Datum publikace: 01.12.2011

Kategorie: Miminko | Batole | Maminky a tatínkové | Kosmetika pro děti

POZOR! Při uvedení hesla "AZRODINA" na objednávce můžete získat biobavlněné triko firmy Lotties ZDARMA!

Jsou pro vás připraveny VÝHODNÉ VÁNOČNÍ BALÍČKY, široká nabídka HRAČEK, také přírodní KOSMETIKA, BIOBAVLNĚNÉ OBLEČENÍ,knihy, filmy, EKOLOGICKÉ TAŠKY, vybavení na zimu a mnoho dalšího.

Připravili jsme pro Vás zvýhodněné balíčky, kterými můžete potěšit sebe či své blízké. Výrobky nejsou zabaleny v dárkovém balení, proto je můžete rozdělit pro více lidí. Nabídka je platná od 1.11.2011 do 15.12.2011 nebo do vyprodání zásob. Za speciální akční ceny můžete zakoupit ekologické lahve Green bottle, tašky ENVIROSAX či ptačí krmítka.

Pro děti si jistě vyberete z naší široké nabídky hraček.

 

Dřevěné hračky nabízíme od české firmy Detoa i neměcké firmy Goki. Látkové české hračky Šapito nebo biobavlněné hračky Keptin. A starší děti jistě potěší ekologické výtvarné potřeby Okonorm.

 

Pro dospělé doporučujeme přírodní kosmetiku, biobavlněné oblečení nebo zajímavou knihu či film.

A opravdu univerzálním a velmi oblíbeným dárkem jsou již tradičně ekologické tašky a lahve ENVIROSAX.

 

Nevíte-li si rady s výběrem konkrétního zboží, doporučujeme Vám dárkové poukazy.

   

Srdečně Vás zveme i do kamenných prodejen v Brně a v Praze, kde naleznete další zboží a slevové akce, které z našeho eshopu neznáte. Rádi Vám poradíme i s výběrem vhodného dárku.

Potřebujete-li se vybavit na zimu, doporučíme Vám kategorii ZIMNÍ TIPY, kde naleznete fusaky a rukávníky českých značek i speciální oblečení na zimu pro nošení dětí.

A pro čtenáře AZRODINY nabízíme něco navíc. Do poznámky ke své objednávce napište heslo AZRODINA a my Vám k objednávce nad 1000 Kč přidáme biobavlněné triko firmy Lotties ZDARMA! Akce platí do 20. 12. 2011.

www.branakdetem.cz
 

Tagy: biobavlněné oblečení | ekologické tašky | hračky | kosmetika | vánoční nabídka

Komentáře