Soutěže a informace na www.mamavit.cz lákají budoucí maminky!

Datum publikace: 12.2.2012

Kategorie: Miminko | Batole | Zdraví a výživa | Těhotenství týden po týdnu | Maminky a tatínkové

Soutěže na novém webovém portále pro maminky www.mamavit.cz nekončí. Naopak. Hlavní soutěž je prodloužená a vědomostní kvíz má své první vítěze.

Příprava na narození miminka, porod či následná péče o miminko v sobě nesou pro každou ženu mnoho radostí, ale také starostí a obav. Každá maminka se snaží pro zdraví a štěstí svých dětí udělat vše. Tato úloha není lehká. A také proto je tu pro budoucí maminky nový web www.mamavit.cz. Maminky zde najdou spoustu informací o zdravé výživě a vhodných doplňcích stravy v období těhotenství i před ním.

 

Máte otázky? Obavy? Potřebujete poradit, ale nechce se Vám k doktorovi?

Rozumíme Vám. Tady je několik otázek a odpovědí našich odborníků:

Dotaz: Jak mohou nastávající maminky zajistit miminku dostatečný přísun živin?
Odpověď: Především dobrou životosprávou. Pokud si ale chtějí být ale stoprocentně jisté, že jim ani dítěti nic nechybí, měly by užívat doplňky stravy pro těhotné ženy, které obsahují mimo běžných vitamínů a minerálů i kyselinu listovou, která je extrémně důležitá.

Dotaz čtenářky: Co je to DHA a nechutná po rybách? Někde jsem slyšela, že je to nějaký výtažek z ryb.
Odpověď: DHA je esenciální mastná kyselina a lidské tělo ji neumí samo vytvářet, proto ji musíme přijímat například z mořských ryb. V těhotenství a při kojení její spotřeba stoupá. GS Mamavit Prefolin® + DHA se nerozpouští v žaludku, ale až v tenkém střevě. Kapsle jsou tak bez rybího zápachu a pachuti.

 

Další otázky a odpovědi najdete zde. Zadejte rovnou i svůj dotaz.

Neváhejte a staňte se Tváří GS Mamavitu. Můžete vyhrát doplněk stravy GS Mamavit až na devět měsíců zdarma!

 

SOUTĚŽ PRODLOUŽENA DO 29. ÚNORA 2012.

Vyplňte krátký a jednoduchý formulář na www.mamavit.cz/p/tvar-gs-mamavit. Hned potom začněte telefonovat kamarádkám, protože přímo na webu www.mamavit.cz mohou hlasovat pro Vás. Čím více získáte hlasů, tím větší šance na výhru!

NOVINKY NA PORTÁLE

  • Nezaujala Vás velká soutěž, chcete si vyzkoušet GS Mamavit? Odpovězte na jednoduchou ANKETU a každá desátá z Vás dostane GS Mamavit opravdu ZADARMO.

  • A JE TU DALŠÍ Z VAŠICH OBLÍBENÝCH VĚDOMOSTNÍCH KVÍZŮ. Odpovíte správně na několik otázek, a nic už nebrání tomu, vyhrát kompletní balení GS Mamavit na zkoušku.

  • TĚHOTENSKÁ PRŮKAZKA KE STAŽENÍ. Ještě ji nemáte? Nebo jste ji někam založila? Není nic snazšího!

  • PODROBNÉ TĚHOTENSTVÍ TÝDEN PO TÝDNU. Co dělat? Kam zajít? Kde se objednat? Jak se miminko vyvíjí? Jak roste? Kdy poznáte, že máte chlapečka nebo holčičku? Nemusíte kupovat drahé knížky. Vše najdete na www.mamavit.cz

www.mamavit.cz – Ten nejlepší portál pro maminky i miminka!
 

Tagy: mamavit | soutěže

Komentáře