Miminko

Plenková dermatitida a její prevence

Plenková dermatitida patří vzhledem k velice citlivé kůži miminek k častým problémům. Vhodnou péči jí však můžeme účinně předejít.  

pokračovat na článek

Hračka pro miminko

Jaké druhy hraček vůbec existují? Co by měla hračka pro miminko splňovat? Potřebuje miminko vůbec hračky? Pojďme společně nalézt odpověď na tyto otázky.    

pokračovat na článek

Kočárky Nuna Pepp 2012

Vybíráte kočárek pro miminko? Golfové kočárky Nuna Pepp 2012 jsou velmi praktické. Mezi jejich hlavní výhody patří snadné ovládání, kompaktní skládání a nízká hmotnost. A samozřejmě že jim nemůžeme upřít ani krásný design.   

pokračovat na článek

Výbavička pro miminko

Čekáte miminko? Pak už jistě přemýšlíte o pořízení výbavičky. Pokud chcete, aby byla Vaše výbavička pro miminko kompletní, projděte si náš seznam.    

pokračovat na článek

Bezpečný spánek miminek a batolat

Od jakého věku může spát miminko samo? Je spaní na bříšku nebezpečné? Kdy může spát dítě s peřinkou? Od kdy může spát dítě v posteli, kterou lze samovolně opustit? 

pokračovat na článek

Kojení na veřejnosti

Kojení na veřejnosti patří mezi ožehavé otázky. Někteří ho považují za naprosto přirozené a společensky neškodné, jiní se nad kojením na veřejnosti velice pohoršují.  

pokračovat na článek

Kojenecká voda pro miminko

Jakou vodu dávat miminku? Je lepší převařená voda z vodovodního řadu, anebo kojenecká voda? Jaké složení by měla mít kojenecká voda pro miminko? 

pokračovat na článek

S jakým jídlem by měli začínat nejmenší?

Příkrmy jsou jednou z nejčastějších otázek maminek kojenců. Kdy s nimi nejlépe začít? A jaké by měly být? Jsou lepší kupované nebo připravované doma a jak moc může ovlivnit zdraví děťátka, když jsou nebo nejsou BIO?

pokračovat na článek

Fisher-Price vybrala 10 nejoblíbenějších hraček a snížila jejich ceny o 25%

Společnost Fisher-Price, jejíž tradice sahá až do roku 1931, připravila pro všechny milovníky kvalitních hraček mimořádnou evropskou akci – 10 nejoblíbenějších hraček je možné od 15. 2. 2012 zakoupit u vybraných prodejců za cenu zvýhodněnou o 25%.

pokračovat na článek

Soutěže a informace na www.mamavit.cz lákají budoucí maminky!

Soutěže na novém webovém portále pro maminky www.mamavit.cz nekončí. Naopak. Hlavní soutěž je prodloužená a vědomostní kvíz má své první vítěze.

pokračovat na článek

Feedo.cz: více mléka za méně peněz pro silnou imunitu kojenců

Rýma, kašel, teploty a s nimi i věčně uplakaná miminka bez nálady. A ospalí rodiče, kteří probděli celou noc u postýlek kojenců… To je klasický obrázek současné zimy.

pokračovat na článek

Jak zvládat onemocnění dýchacích cest u nejmenších?

Milé maminky, je tu únor a s ním i období zvýšeného výskytu infekcí dýchacích cest. Děti těmito nemocemi onemocní v průměru 12x do roka, dospělí průměrně třikrát ročně.

pokračovat na článek

Dětská jména podle vzoru slavných: William a Kate

Od svatby prince Williama s krásnou a šarmantní Kate se jména obou z páru těší velké oblibě. Alespoň pokud jde o výběr jmen pro miminko.   

pokračovat na článek

Jména pro miminka inspirovaná celebritami: Victoria a David Beckhamovi

Vybírat jména pro miminka inspirovaná celebritami je především v anglosaském světě velmi módní záležitost.  

pokračovat na článek

Výběr jména pro dítě, jako je James nebo Clark, ovlivňují filmy a seriály

Svou přízeň seriálovým a filmovým hrdinům, například Jamesovi Bondovi a Clarkovi ze Supermana, prokazují diváci v anglosaském světě také tak, že po nich pojmenovávají své děti.  

pokračovat na článek

Dětská jména inspirovaná přírodou, například Summer, jsou hitem

Mnoho rodičů má tendenci vracet se k přírodě, k přírodní kosmetice a látkovým plenám a čím dál více kupují biopotraviny. Není tedy nijak zvláštní, že se v přírodě inspirují také při hledání jmen pro své potomky.   

pokračovat na článek

Péče o pokožku maminky a miminka

Užíváte si první dny s Vaším krásným miminkem, anebo se už nemůžete dočkat, až přijde na svět? Dopřejte sobě i svému miminku tu nejšetrnější péči o pokožku.

pokračovat na článek

ŠTĚSTÍČKA OPĚT POSÍLAJÍ MAMINKY SI ODPOČINOUT!

TENTOKRÁT VE SPOLUPRÁCI S HOTELEM RELAX CENTRUM KOLŠTEJN, KTERÝ DO SOUTĚŽE VĚNOVAL 3 VÍKENDOVÉ POBYTY PRO DVĚ DOSPĚLÉ OSOBY A DVĚ DĚTI DO 12 TI LET, S POLOPENZÍ V TOMTO NÁDHERNÉM KOMPLEXU.

pokračovat na článek

Feedo.cz – Lehčí život maminkám

Nakupování přes internet si oblíbilo čím dál více rodičů. Feedo.cz je největším obchodem s dětskou výživou a plenami a v poslední době doslova válcuje český trh.

pokračovat na článek

Plenkové kalhotky do sucha i do vody

Chcete, aby Vaše děťátko mělo zadeček pěkně v suchu a pohodě, a zároveň jste neutráceli za jednorázové plenky příliš mnoho peněz? Nakupujte plenky po internetu. Víme, kde pořídíte také plenky a plavky v jednom, které budete v létě určitě potřebovat!  

pokračovat na článek