Miminko

ŠIROKÁ A VÝHODNÁ VÁNOČNÍ NABÍDKA BRÁNY K DĚTEM!

POZOR! Při uvedení hesla "AZRODINA" na objednávce můžete získat biobavlněné triko firmy Lotties ZDARMA!

pokračovat na článek

První poradna s miminkem

Součástí péče o miminko jsou pravidelné návštěvy v pediatrické poradně. První návštěva pediatra by měla být dva až tři dny po Vašem návratu z porodnice.  

pokračovat na článek

Od kolika let by mělo dítě začít mluvit?

Každé dítě je jiné, proto neexistuje žádná jasně stanovená věková hranice. Můžeme si ale vymezit ve vývoji řeči alespoň přibližně určité mezníky.

pokračovat na článek

Kolika trápí miminko i maminku

Miminko, které trápí kolika, dokáže plakat celé hodiny. Pro jeho maminku je nejvíce stresující, když nedokáže svému děťátku pomoci. Pokud Vaše miminko trápí kolika, možná Vám pomůže náš článek.    

pokračovat na článek

Rýma dokáže miminko potrápit

Rýma znamená pro miminko velké trápení. Špatně se mu spinká i pije, a protože neumí smrkat, hrozí mu zánět středního ucha.   

pokračovat na článek

Opruzeniny a jak miminku ulevit

Opruzeniny pokožky na zadečku patří mezi nejčastější problémy při péči o miminko. Přinášíme Vám několik rad, jak miminku ulevit od trápení.  

pokračovat na článek

První vycházka s miminkem

Vrátila jste se z porodnice a chystáte se na svou první vycházku s miminkem? Přečtěte si naše doporučení a tipy.   

pokračovat na článek

Hračky pro všestranný rozvoj Vašich dětí

Nejlepší hračky jsou takové, které děti nejen zabaví, ale také přispívají k rozvoji jejich verbálních, kreativních a motorických dovedností. Přinášíme Vám několik tipů na hračky, které Vaše děti nadchnou, a navíc je naučí mnoho užitečných věcí.  

pokračovat na článek

Konference Aktivní rodičovství

Milí rodičové, chcete příjemným způsobem načerpat nové poznatky o výchově dětí, a trochu se přitom odreagovat? Anebo potřebujete poradit? Zúčastněte se letošní konference Aktivní rodičovství, která proběhne 15. 10. 2011 na Fakultě sociální studií v Brně.  

pokračovat na článek

Správná péče o uši je důležitější, než si připouštíme!

Patrně každý z nás dnes ví, že naše sluchové ústrojí se skládá z několika částí. Ale ne každý z nás už ví, že ucho je nejcitlivějším lidským smyslovým orgánem. Sluch je prvním smyslem, který v našem organizmu začíná fungovat – schopnost slyšet je plně vyvinutá již v 18. týdnu života. Proto si rodiče mohou rozprávět s ještě nenarozeným dítětem – plodem. Některé nastávající maminky dokonce ví, která hudba je jejich plodu příjemná, a která nikoliv. 

pokračovat na článek

Kvalitní oblečení pro děti za málo peněz

Hledáte způsob, jak za málo peněz nakoupit oblečení pro své děti a navíc z pohodlí Vašeho domova? Máme pro Vás skvělý tip.

pokračovat na článek

Kojenecká voda FROMIN

Kojenecká voda FROMIN je ideálním pitím pro budoucí maminky k zajištění zdravého vývoje plodu a po porodu pro kojence. Absolutní nezávadnost této vody umožňuje přípravu kojenecké stravy i bez tepelné úpravy. Kojenecká voda Fromin je také nejvhodnějším pitím pro každého, kdo chce žít zdravě, bez ohledu na svůj věk. 

pokračovat na článek

Fobií z kočárku trpí čím dál více maminek

Chodíte s kočárkem na procházky jen ve Vašem blízkém okolí, a to ještě pouze v místech, o kterých víte, že tam na Vás nečíhají žádné překážky? Cítíte se handicapovaná a bezmocná, kdykoli vyrazíte s kočárkem do neznáma? Pravděpodobně trpíte fobií z kočárku.   

pokračovat na článek

Dudlík – vyberte ten nejlepší

Neradi vidíte své miminko s dudlíkem v pusince, protože máte obavu z nesprávného vývoje jeho zoubků? Pokud mu pořídíte kvalitní dudlík, tak se bát nemusíte. Poradíme Vám, jaký vybrat dudlík.  

pokračovat na článek

Šestá nemoc hrozí dětem do 2 let

Šestá nemoc je onemocnění virového původu, které obvykle trápí děti od šesti měsíců do dvou let. Jakmile ji dítě prodělá, získává vůči ní trvalou imunitu.    

pokračovat na článek

Nový bezpečnostní prvek kojenecké stravy Hamánek

Společnost Hamé vychází maximálně vstříc rostoucím potřebám pro bezpečnost a ochranu stravy pro nejmenší nejen během samotné výroby, ale i během manipulačního, skladovacího a prodejního procesu. 

pokračovat na článek

Klučičí jména ze země tulipánů

Chcete svého syna neobvykle pojmenovat, a pročítáte klučičí jména různých zemí. Načerpejte inspiraci v zemi tulipánů. 

pokračovat na článek

Mužská jména inspirovaná exotickými ostrovy

Cestujete rádi do exotických zemí a rádi byste se těmito zeměmi inspirovali také při volbě jména pro Vašeho potomka? Pojmenujte svého syna po některém z exotických ostrovů. Pro inspiraci přinášíme vybraná mužská jména.      

pokračovat na článek

Ženská jména inspirovaná slunnou Itálií a Španělskem

Snažíte se pro svou dceru vybrat zvučné a pěkné jméno? Ženská jména, která se nosí v Itálii a Španělsku, nabízejí spoustu možností.    

pokračovat na článek

Holčičí jméno ovlivňuje povahu své nositelky

Vybíráte jméno pro dceru? Nezapomeňte si při tom zjistit, co Vámi zvolené holčičí jméno znamená. 

pokračovat na článek