Vyberte předškolákům hračky, které neomrzí!

Datum publikace: 06.10.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Batole | Předškoláci | Školáci | Dospívání

Začínáte se poohlížet po vánočních dárcích pro děti ? Objevili jsme pro Vás báječné místo s opravdu bohatou nabídkou hraček za skvělé ceny. Dřevěné vláčkodráhy, puzzle, vkládačky a další úžasné hračky pro holky i pro kluky, které v běžném hračkářství ani hypermarketu nenajdete.    

Vláčky kluky baví 

Udělat dětem předškolního věku radost není těžké, potěší je jakákoli dárková taška nebo krabička, ve které se ukrývá hračka. Jak ale vybrat hračku, která jim bude dělat radost dlouhodobě? Se kterou si děti opravdu vyhrají, a kterou jen tak nerozbijí? Zaručený tip, který nezklame žádného kluka, představují dřevěné vláčkodráhy.  Koupit se dají nejen vláčky a koleje, ale také magnetické interaktivní závory, železniční přejezdy, tunely i s nadjezdem, parádní nádraží s parkovištěm, stanice s naftou, a dokonce i vlaková myčka nebo padací most.  Že máte doma holčičku, která miluje vláčky ? Pořiďte jí růžovou mašinku nebo rovnou celý princeznin vlak.    

       

Hračky, které naučí 

Ideální pomůckou pro rozvoj předškoláků jsou didaktické hračky. Různé navlékačky a provlékačky s oblíbenými motivy jako autíčka, farma, nebo safari děti nejen zabaví, ale také nenápadně připraví na začátky ve škole.  Pány kluky jistě bude zajímat, že chytat se dají nejen ryby, ale také autíčka, a to na magnetek. Holčičky zase potěší magnetické oblékání panenky i zažehlovací korálky s princeznami.  K princeznám můžete přikoupit kartonový hrad, který si Vaše malá slečna vybarví dle svého vkusu a aby neměly dámy s korunkou hlad, chtělo by to ještě něco dobrého. Třeba krájecí dort a plastové nádobíčko, se kterými mohou vyrazit princezny na piknik.  K rozvoji znalostí a motorických dovedností dětí předškolního věku rovněž přispějí dřevěné hračky, jako je vyšívání, hodiny, nasazovací tvary na desce a další.            

  

Zábavné skládačky a puzzle

Velké oblibě se těší také puzzle a vkládačky pro děti. I v této kategorii je z čeho vybírat. Čísla, abeceda, geometrické tvary, dále zvířátka a obrázkové puzzle pro nejmenší. To vše s motivy, které děti milují. Mašinka Tomáš, domeček, princezny, bagr, atd.  Pro starší je tu pak Noemova archa, hasiči, anebo mapa světa. Co zaujme především menší předškoláky a batolata, to jsou vrstvené puzzle s motivem motýlků, kostky hlavičky zvířátek, anebo oblékací medvídci.    

    

Příjemný nákup a dobrou zábavu

Více inspirace, jak udělat Vašim malým předškolákům radost, načerpáte přímo na stránkách www.a-toys.cz, kde si můžete veškeré hračky také objednat. Kromě velkého výběru za skvělé ceny přímo od dovozce Vás jistě potěší dostupnost skladem a nízké poštovné. Přejeme Vám příjemný nákup a Vašim dětem dobrou zábavu!       

Komentáře