Srst vašeho miláčka v bezva kondici

Datum publikace: 20.03.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Kdo měl někdy doma čtyřnohého mazlíčka, jistě si vybaví všudypřítomné chlupy. Období línání je tu, a vy se na něj máte možnost připravit s revolučními hrably! Přiznejme si, maminky, když jsou doma děti, každý pomocník při udržení čistoty je k nezaplacení!

Redukují línání až o 90%, mají vyčesávací hranu vyrobenou z nerezavějící oceli, odstraňují uvolněné chlupy a podsadu. Řeč je o vyčesávacím hrablu FURminator. Tento prémiový produkt je opatřen precizní vyčesávací hranou z nerezové oceli, která rychle a účinně odstraňuje chlupy ze zvířecí srsti bez jejího poškození, nebo zranění kůže.

Čím více chlupů vyčešete ze svého mazlíčka, tím méně chlupů pak budete muset odstraňovat ze své pohovky, oblečení, podlahy, nebo auta.

Proto produkty FURminator, bez ohledu na to, kterému zvířeti jsou určeny, eliminují jakékoliv pochybnosti spojené s línáním a udržováním srsti zdravé a krásné. Mazlíčci i jejich majitelé FURminator milují. Přesvědčte se sami.

Od 20. 3. 2017 využijte ve vybraných prodejnách Superzoo ke každému zakoupenému hrablu dárek - vlhčené ubrousky FURminator Shed Control Cloths, které pomáhají odstraňovat uvolněné chlupy z různých povrchů, a které čistí srst, v hodnotě 149 Kč.

Od 16. 3. 2017 využijte v síti prodejen ZooPartner ke každému zakoupenému hrablu dárek - vlhčené ubrousky FURminator Shed Control Cloths, které pomáhají odstraňovat uvolněné chlupy z různých povrchů, a které čistí srst, v hodnotě 149 Kč.

Od 1. 3. 2017 u vybraných veterinárních lékařů.

Tagy: hrablo FURminátor | péče o domácí mazlíčky | vyčesávání srsti

Čtěte na Rodičům

Komentáře