Auto nafukovací nebude, autosedačka ano!

Datum publikace: 03.06.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Rodiče a děti

Také si občas říkáte, jaká škoda, že není Vaše autosedačka nafukovací? Představujete si, jak by bylo fajn, kdybyste ji mohli dle potřeby nafouknout a vyfouknout jako třeba nafukovací člun a brát ji s sebou na dovolenou letadlem? Máme pro Vás dobrou zprávu: Váš sen se již brzy změní ve skutečnost. Nafukovací auta zatím nebudou, autosedačky už ano.

Budou tam mít autosedačku?
Budou tam mít autosedačku? Nejčastější otázka, kterou si pokládáme, když cestujeme s dětmi letecky na dovolenou. Především v zemích, jako je Řecko, Turecko, (o zemích Třetího světa ani nemluvě) se tento problém vůbec neřeší. Během transferu z letiště do hotelu, který může být dlouhý i více než 100 km, úzkostlivě sledujeme, jak nás vezou k hotelu stokilometrovou rychlostí, aniž by bylo naše malé dítě připoutáno. Dětské autosedačky ostatně často nemají ani v půjčovnách. Jedinou možnost tedy představuje, vzít si s sebou vlastní. Šílené, že? Když si představíte, že vedle kufrů a kočárku povezete ještě něco tak těžkého a neskladného jako autosedačka. Nebylo by tedy lepší, jet na dovolenou rovnou autem? Nebylo, cestování autem do Řecka či Turecka je velmi zdlouhavé a úmorné, byť máte komfortní vůz. Jedna z nejuznávanějších světových značek automobilů - VOLVO, která zároveň patří mezi průkopníky v oblasti autosedaček (první dětská autosedačka umístěná proti směru jízdy se objevila ve vozech již v roce 1964), již brzy pomůže starostlivým rodičům, kteří dbají na bezpečnost svých dětí, tento problém jednou provždy vyřešit.

Nafukovací bezpečnostní autosedačky VOLVO

Nafukovací sedačka do všech vozů
Píše se rok 2014 a koncept nafukovací autosedačky je tady! Snadná instalace a možnost složení do malé tašky, to jsou kromě bezpečnosti dvě nejdůležitější vlastnosti nové dětské bezpečnostní autosedačky VOLVO, kterou lze stejně jako ostatní autosedačky přenášet mezi různými typy vozů. Jinými slovy, nafukovací sedačka nebude určena jen pro vozy Volvo, ale pro všechny vozy. Pro Opel, Škodu, nebo třeba Chevrolet. V případě, že budete cestovat letecky na dovolenou, autosedačku jednoduše složíte do tašky a bude to! Jen se podívejte na toto video:

Skvělé, že? Už žádné obavy, zda budete mít v místě Vaší dovolené k dispozici nejdůležitější bezpečnostní prvek pro své dítě – autosedačku. Doufejme, že to nebude dlouho trvat, a budeme si moci nafukovací autosedačku koupit. Do té doby si můžete vybrat z nabídky autosedaček Volvo pro děti od narození až do 36 měsíců. Autosedačky Volvo zakoupíte v AUTO-STAIGER CZ Praha. Přejeme Vám a Vašim dětem pohodlnou jízdu a šťastnou cestu!

Tagy: nafukovací bezpečnostní autosedačka VOLVO

Komentáře