Barbie – Designové studio – malá návrhářka

Datum publikace: 07.09.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas

Láká vaši holčičku práce módní návrhářky? Je kreativní a ráda něco vyrábí? Máme pro Vás skvělý tip, jak jí udělat radost – může se stát módní návrhářkou a své oblíbené panence Barbie vytvořit ty nejkrásnější šaty!

Pořiďte jí Barbie designové studio s doplňkovou sadou. Vaše holčička si pak pomocí zdobítek a fantazie sama šaty upraví – stačí jen vybrat ze vzorníku a pomocí šablony, barevných fixek, mašliček a samolepek může začít vytvářet šatičky svých snů!

Barbie Design studio obsahuje 1 panenku v šatech, 4 šatičky na šabloně,  2 plastové šablony, 1 arch holografických samolepek. Neváhej a pořiď si také doplňkovou sadu, která navíc obsahuje mašličky, další šatičky a nové vzory.

 

Cena – 680,- Kč
www.mattel-katalog.cz

Fisher Price – kouzelní zpěváčci
Sing-a-ma-jigs, tak se jmenují velmi vtipné a fantasticky vypadající postavičky, připomínající trochu strašidýlka, trochu zvířátka, trochu kouzelné pohádkové bytosti. Svým vzhledem vyhovují dětskému vnímání světa. Vždyť jsou to právě děti, které namalují růžového králíčka v pruhovaném tričku mnohem radši, než obrázek reálný. Pokud je pro dítě věc důležitá a má k ní citový vztah, vidí ji v těch nejkrásnějších, výrazných a veselých barvách.

Kouzelný zpěváček s miminkem
Zažijte doma dvojnásobnou legraci se zpěváčky od Fisher-Price.. Postavičky představí své zpívání, brebentění i sladěné skupinové zpívání se svými malými kamarády. Každá postavička drží miniaturní verzi postavičky Sing-a-ma-jigs. Jedním zmáčknutím jejich bříšek začnou zároveň otevírat své pusinky,zpívají, ladí spolu a brebentí!

 

Doporučená maloobchodní cena: 479,- Kč
www.hracky-fisherprice.cz

Tagy: designové studio barbie | kouzelní zpěváčci | šaty na barbie

Komentáře