Bezpečně s náramky InfoBand™

Datum publikace: 22.06.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Maminky a tatínkové

Infoband™ je patentovaný švédský výrobek, který pomáhá dětem a rodičům na celém světě. Na identifikační náramek se vepíše jméno dítěte, své jméno, telefonní číslo, nemoci dítěte, alergie....

Poté už jen stačí připnout dítěti na ruku. Jsou měkké, ohebné a unikátní spona neumožňuje dítěti si náramek sundat. Je prakticky nezničitelný, voděodolný, je možno ho opakovaně nasazovat a sundávat. Děti ho milují a chlubí se jím. Infoflex je náramek, který má navíc reflexním proužky a díky ohebnému kovovému pásku se sám ovine kolem zápěstí.
 

Náramky naleznete na eshopu www.famfarum.cz (…aby hračka bavila), jehož filozofií je nabízet zejména kvalitní sortiment pro děti předškolního věku (2 - 12let). Sortiment, který podporuje všestranný rozvoj osobnosti. Je určen pro rodiče, kteří se nespokojí s průměrnou nabídkou a kteří pro své děti hledají hračky a hry s přidanou hodnotou. Eshop Famfárum pečlivě vybírá dodavatele a vyhledává oceněné kvalitní hračky, hry a knihy.

Nabídku tvoří:

 - tvořivé a didaktické hračky, které podporují zručnost, hravost, logické myšlení, představivost (Balanční žába, Fantacolor Portable, Den a noc)

 - kvalitní hudební nástroje značky Ashton, které nejsou pouhou hračkou, ale skutečným nástrojem (ukulele, maracas, hudební sety).

 - skvělé a netypické stavebnice, jenž rozvíjí dovednosti a podporují dětskou představivost (Kapla, Magformers).

 - plavecké pomůcky pro výuku plavání v bazénu i v moři.

 - školní aktovky, batohy i doplňky

 - výukové programy pro děti na CD-ROMech interaktivní a zábavnou formou vzdělávají a procvičují rozumové schopnosti dětí. (Doporučuje MŠMT).

 - zábavné a vzdělávací hry na podporu slovní zásoby, logického myšlení, schopnosti soustředění, procvičování paměti (Schovej a najdi, IQ Twist)

 - ekologický sortiment – originální kartónový nábytek (Krooom), dřevěné a ekohračky apod.

 - kvalitní knihy vybíráme od nakladatelství Meander a Baobab. Odbornou literaturu z nakladatelství Archart, Tobiáš, Portál a Mladá fronta.Věnujeme se i prodeji institucím zaměřeným na děti (MŠ, hudební školy, logopedická centra apod.).
 
Komplexní nabídku najdete na www.famfarum.cz.
 

Tagy: bezpečnostní náramky

Komentáře