Bude to kluk. Nebo jste to nechtěla vědět?

Datum publikace: 23.03.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Péče o miminko

Chtěla, to je v pořádku. Odpověděla jsem medičce, která právě nechtěně způsobila menší etické faux pas a mírně zesinalá čekala, že se snad rozčilím nebo jí vynadám. No nevynadám. Chtěla jsem to vědět. Při každém z mých čtyř těhotenství jsem to chtěla vědět. Nevědět devět měsíců, co se narodí? Připadá mi to jako chodit devět let do školy a nevědět, co studuju. Jé, překvapení!

Ani tak nejde o to, jestli růžově nebo modře, protože dítě má stejně tři starší bratry a růžová se u nás nenachází. Z čistě pragmatického hlediska mi prostě přijde fajn oslovovat toho človíčka adresně. A dát mu jméno a pod tím jménem mluvit s ním i o něm. Opravdové, občanské, z kalendáře, ne nějakou dočasnou bezpohlavní přezdívku jako fazolka, brouček, miminko. Nebo ONO.

Bugaboo Cameleon 3 Classic+ Collection

Tři starší bratři stojí kolem mě a ptají se. Jo, mami a to je hezký, že jste si na stará kolena pořídili další dítě a to víš, že ti s tím pomůžeme (je nám přece 12, 9 a 6), ale – víš o tom, že se ti FILIP za tři týdny narodí a ty nemáš nic připravené?

Pravdou je, že všech dětských věcí jsme se z prostorových důvodů nenávratně zbavili už dávno. Milí kluci zjevně pozorovali mé rozpaky, protože se nabídli, že oblečení a další ty nesmysly, které je nezajímají, ať si seženu sama, ale že by rádi vybrali kočárek. Protože mami, přiznej si to, ty nejsi moc technický typ. Prý si mám zadat parametry, požadavky a podmínky. Jo a mami, neboj se být náročná. Si to v tvém věku zasloužíš.

Bugaboo lehká bavlněná deka Soft pink

Troufám si říct, že o kočárcích už po třech dětech něco vím a náročná budu! Čili sedám k papíru a píšu parametry vysněného kočárku. Svým šikovným a ochotným synům věřím, ovládají veškeré technické vychytávky v našem domě i jeho okolí, elektroniku, návody, opravy, reklamace, inovace. Proč by nezvládli výběr kočárku pro svého nejmladšího bratra?  

1. Ráda bych funkční a variabilní kočárek, který se snadno ovládá. Trojkombinaci.
2. Prosím si jeden jediný kočárek, který budu moci používat od narození až po školku, ať roste s dítětem a hlavně vydrží.
3. Ať má kolečka do každého terénu – do starého města, na pláž, do lesa, do nákupního střediska.
4. Ať je lehký a ať se jednoduše skládá a vejde do auta.
5. Ať má otočnou a polohovací sedačku, výškově nastavitelnou rukojeť a funkční sluneční stříšku.
6. Potřebovala bych, prosím, slušné odkládací prostory.
7. A vkusný, nepodbízivý, nadčasový a pratelný materiál v nějaké šik, trendy, unisex barvě. 

Klucííí? Křičím do patra spokojená s výsledkem.
Mám to hotové!
Pošli mailem, mami!
Jasně... Ale nevím, kde něco takového seženete, kluci. Asi jsem se trochu rozšoupla.
Nevadí, mami!
Zkuste mybabystore.cz.
Víme mami! Bugaboo, neasi!  

Autor: Xenie Mybabystore

Tagy: bugaboo | dětský kočárek | multifunkční kočárek | Mybabystore.cz

Čtěte na Rodičům

Komentáře