Cestujeme s dětmi aneb do čeho sbalit a kde mít vše po ruce

Datum publikace: 17.05.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Rodiče a děti

Na cestování s dětmi, ať jsou již jakéhokoliv věku, se názory různí. Většinou však vznikají dva tábory: jedni tvrdí, že cestování s dětmi je komplikované a náročné, druzí na tom neshledávají nic nereálného. Faktem však zůstává, že ať se vydáváte s jedním či více dětmi „jen“ na výlet do ZOO, nebo plánujete delší dovolenou, potřebujete mít spoustu věcí vždy na dosah ruky. A v tom mohou pomoci prostorné kabelky v XXL velikosti, tašky nebo praktické batohy různých velikostí a stylů.

Přes rameno nebo na záda?

Záleží především na tom, kdo bude příruční zavazadlo nosit a co všechno bude obsahovat. Těžko asi školkou povinnému dítěti svěříte cestovní kabelu přes rameno. Ale například takové moderní pohodlné batohy se najdou v mnoha provedeních. Potěšíte jimi nejen malého caparta, který si v něm ponese svou oblíbenou hračku, pití a něco malého k snědku, ale i teenagera nebo dospěláka, pro kterého třeba originální batoh v army stylu může být skvělým doplňkem i pro běžný den. Velký výběr batohů a praktických tašek na cesty nehledejte vždy jen v kamenných obchodech, mnohem pohodlnější a přehlednější je to například v eshopu Bagolo.cz.

Světle modrý puntíkovaný batoh Herschel Little America Mid Volume3

Tašky a kabelky

Praktické tašky na nošení nezbytných maličkostí jsou při cestování nedocenitelné. Plátěné tašky disponují velkým prostorem, v případě potřeby je můžete lehce sbalit a nezabírají nikde místo. 

Zelená plátěná taška ZOOT original čtyřlístek

Sportovní tašky také nejsou všechny stejné, některé mohou posloužit i jako příruční zavazadlo na delších cestách. Jsou lehké, s oddělenými kapsami, velkým vnitřním prostorem a ty větší můžete vzít do ruky nebo využít pevného ramenního popruhu. A co teprve různé kabelky! Ne vždy je vhodné cestovat s batohem na zádech, nebo víte, že už ho prostě nevyužijete, proto jsou skvělé prostorné kabelky v XXL velikosti. U nich je výhoda přehledného uspořádání vnitřních částí a také pestrost stylů a materiálů. Od decentních odstínů černé, hnědé, béžové přes jemné proužky a kostky až po výrazné barvy a vzory. Vždyť přece i cestování s dětmi není nuda, ale zábava!

Béžová květovaná kabelka Cath Kidston

Zdroj foto: Pixabay.com, Bagolo.cz

Tagy: moderní batohy | praktické tašky | prostorné kabelky | velké kabelky

Čtěte na Rodičům

Komentáře