Chytré hry pro děti i dospělé

Datum publikace: 28.04.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Vývoj dítěte | Hračky pro děti

Už vás nebaví s dětmi stále dokola hrát Člověče nezlob se? Smart hry přinášejí nový rozměr zábavy pro celou rodinu. Jsou sloučením hry a hlavolamu v jednom a přinášejí proto nejen zábavu, ale také rozvíjejí logické myšlení. Velkou výhodou je, že je možné si hrát jak ve skupinkách, tak i sám. Jsou tedy ideálním řešením i pro jedináčky.

Samy nebo v týmu

Smart hry mají obrovskou výhodu v tom, že jsou navrženy pro jednoho hráče. Vašemu dítěti už se tak nikdy nestane, že by mu ke hře chyběl parťák. Nad těmito hrami se dá ale zamýšlet i ve více lidech, proto stejně dobře zabaví i celou rodinu nebo skupinku dětí. Společné vztahy utuží při společném řešení rébusů i hádaví sourozenci a vy si tak alespoň na chvíli odpočinete. 

Tučňáci na ledu

Hlavolamy pro bystrou mysl

To, že hlavolamy učí rozvíjet lidskou mysl, logické uvažování a kreativitu už je dávno známo. Většina hlavolamů ale děti nebaví, připadají jim nudné a složité. Smart hry z Hračkovny si děti s pojmem hlavolam většinou vůbec nespojí. Užijí si díky nim spoustu zábavy a téměř nepostřehnou, že zároveň procvičují svou mysl. 

Auto blok

Auto blok

Vyzkoušejte například skvělou hru nejen pro kluky s názvem Auto blok. V této hře se stáváte velitelem napínavého policejního zásahu a máte za úkol zkoordinovat jednotky jedoucí v policejních vozech tak, aby neuniknul nebezpečný zločinec na útěku. V 60 rébusech zažijí vaše děti opravdovou honičku a uvidíte, že nápaditá hra chytne i vás. Nyní si k ní dokonce můžete pořídit i rozšíření. Udělejte si rodinný závod, kdo vyřeší rébus rychleji. :)

Safari schovej a najdi

Radost vám jistě udělá i zábavná hlavolamová hra se zvířátky ze safari. Tato roztomilá zvířátka vám pořádně zacvičí s mozkovými buňkami. K tomu, abyste prošli divočinou, musíte vyřešit rébus se 4 herními dílky, které je potřeba umístit tak, aby na otevřené pláni zůstala jen některá zvířátka. Vy i vaše děti si užijete stovky možností, jak umístit jednotlivé dílky, ale pro každý rébus je pouze jediné řešení. 

Safari schovej a najdi

Na internetové obchodě www.hrackovna.cz je spousta dalších podobných her, u kterých se zabaví celá rodina, můžete mezi sebou soupeřit a postupně se zlepšovat. Zahrajte si třeba Tučňáky na ledu, Angry Birds nebo Čarovný les. Uvidíte, že společné večery už nikdy nebudou nudné a prostřednictvím této zábavy upevníte i rodinné vztahy.

Tagy: hračkovna | hry pro jednoho | rozvoj dítěte | smart hry

Čtěte na Rodičům

Komentáře