Chytrý sedák pro pohodlné stolování Vašich dětí

Datum publikace: 01.10.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Předškoláci | Školáci

Nemá Vaše dítě během stolování dostatek pohodlí, protože se mu obtížně sedí? Usnadněte život jemu i sobě a pořiďte si domů omyvatelný antiskluzový sedák – ideální řešení pro děti, které již odrostly dětské židličce, ale ještě nedorostly do velké židle.

Co trápí tříleťáky

Víte, co nejvíc trápí tříleťáky? Přeci to, že jim vše nejde tak jako dospělým. Vezměte si například stolování. Dítě, pro které je již dětská židlička nevhodná, a do té dospělácké ještě nedorostlo, se musí na židli nejprve vydrápat, a poté si podložit sezení polštáři, aby na stůl vůbec dosáhlo. To však není ono, zejména když polštáře mají tendenci ujíždět. Jeden chytrý výrobce se však rozhodl dětem pomoci. Jeho protiskluzový podsedák usnadňuje život nejen malým dětem, ale také jejich rodičům.  

Šikovný sedák pro děti

Sedák Little Tobi je praktická pomůcka, kterou jednoduše položíte na židli, a dál už nemusíte nic řešit. Jen se věnovat dobrému jídlu. Díky antiskluzovým bodům totiž drží při zatížení váhou dítěte na sedacím nábytku jako ulitý. Vůbec nemá tendenci ujíždět ani na plastu, ani na dřevě, a dokonce ani na čalounění. Proto ho děti mohou využít nejen při sezení u stolu, ale také na sedačce nebo podlaze. 

Sedák Little TObi

Pohodlí, kvalita a snadná údržba 

K vyššímu komfortu při sezení rovněž přispívá ergonomický tvar sedáku, který je v místě pro záda vyšší, a v oblasti rukou nižší, což zároveň usnadňuje zasunutí se židlí pod stůl. Co potěší především maminky, to je snadná údržba – voděodolný povrch stačí jen otřít vlhkým hadříkem. Další výhodu představuje nízká hmotnost, sedák snadno přenesete. Jedná se o vysoce kvalitní certifikovaný výrobek, soulad s EU normami je naprostou samozřejmostí.

Jahoda nebo limetka?

Sedák se vyrábí ve dvou barevných provedeních – ve svěžím limetkovém a atraktivním jahodovém. Takže milí rodičové, všechny potřebné detaily už víte. Nezbývá, než se pustit do objednávky, která zpříjemní stolování Vaší celé rodině. Stačí jen nalistovat stránky www.littletobi.cz  a sedák přijde k Vám domů co nevidět, protože je skladem.  Že Vás sedák zaujal, ale už máte velké děti? Udělejte radost užitečným, třeba i vánočním, dárkem rodině svých přátel nebo příbuzných!

Usnadněte dětem i mytí rukou 

Mimochodem, když už jsme u těch dárků pod stromeček, možná v předvánočním čase oceníte naše další tipy na originální dárky pro děti. Co třeba jim pořídit kohoutkový prodlužovač  Aqueduck? Tento praktický nástavec zjednodušší dětem mytí rukou, neboť jim pomůže dosáhnout na tekoucí kohoutky. Usnadněte svým dětem nejen stolování, ale i mytí rukou! 

Kohoutkový prodlužovač

Koupání je radost

A na rozloučenou ještě jeden tip pro miminka. Pomocí kvetoucí koupele BloomingBath, měkké vložky v podobě kouzelné květinky, můžete proměnit umyvadlo, dřez, vaničku nebo jakoukoli jinou nádobu v tu nejkrásnější a nejpohodlnější koupací nádobu pro Vaše miminko. Přejeme Vám, ať jsou Vaše chvíle strávené s dětmi co nejkrásnější!

Tagy: podsedák | sedák

Článek je vydán v rámci seriálu: Novinky na trhu

Komentáře