Čistý vzduch v místnosti je základ zdravého dýchání

Datum publikace: 11.04.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Zdraví

Blíží se jarní měsíce a mnozí lidé se již děsí pylové alergie. Obavy z dýchacích potíží může zmírnit moderní technika, a proto si stále více českých domácností pořizuje čističku vzduchu. Nejedná se však o současný trend nebo módní výstřelek, ale o snahu ochránit zdraví celé rodiny. Když si uvědomíme, že jarní měsíce jsou navíc obdobím zvýšeného rizika chřipkových onemocnění a alergií, jistě v tom najdeme vyšší smysl.

Čištění vzduchu

Velkým pomocníkem v boji s prašným prostředím, kde se kumulují různé bakterie, jsou již známé čističky vzduchu. Jejich základní funkcí je to, že čistí vzduch od prachu, ale také eliminují další bakteriologické látky, které se vyskytují zejména v uzavřených prostorách (viry, bakterie, spóry plísně, cigaretový kouř). Ohroženi prachem a nečistotami ve vzduchu jsou nejen alergici, ale hlavně děti, kterým se vyvíjí plíce až do osmi let. U dětí kuřáků navíc hrozí podstatně vyšší riziko, že se u nich projeví astma či jiné dýchacím potíže. 

Spěte v čistém prostředí

Ionic-Care Triton X6

Prašnosti a nečistotám v místnostech mohou zabránit například čističky vzduchu s ionizátorem. Moderní čističky se vyznačují bezhlučným provozem, jsou vybavené elektrostatickým lehce omyvatelným filtrem, ionizátorem a hlavně nízkou energetickou spotřebou. To vše splňuje jednička na českém trhu Ionic-Care Triton X6. Navíc si můžete vybrat z několika barevných variant. 

Výjimečnost za dobrou cenu 

Ionic-Care Triton X6 splňuje veškeré požadavky moderní domácnosti. Je bezhlučná, protože pracuje na principu elektronového větru, a proto je velmi vhodná jak do ložnice, tak dětského pokoje. Spotřeba Ionic-Care Triton X6 se vyšplhá maximálně na 12W. Čistička má tři stupně výkonu, které se dají libovolně nastavit dle velikosti místnosti, a to od 12m² do 75m² podlahové plochy.

Díky těmto vlastnostem obliba čističky stále stoupá. Na českém trhu působí již osm let a je nejprodávanější značkou čističek vzduchu. Má široké využití nejen pro domácnosti, ale také v kancelářích nebo školských budovách. 

Pokud potřebujete více informací nebo si chcete kvalitní čističku vzduchu pořídit, neváhejte navštívit stránky výrobce www.ionic-care.cz

Tagy: čištění vzduchu | čističky vzduchu | ionic care | zdravé dýchání

Čtěte na Rodičům

Komentáře