Co všechno umí životní pojištění pro děti Fortík?

Datum publikace: 22.03.2016

Kategorie: Novinky na trhu

Životní pojistka Fortík od ČSOB Pojišťovny ochrání vaše děti v případě zdravotních komplikací a ještě jim uspoří na studia. Sjednejte svým maličkým životní pojištění a připravte jim skvělý start do života.

Pojištění i spoření v jednom

Životní pojištění pro děti Fortík v sobě spojuje dva výhodné produkty - v případě úrazu nebo onemocnění zajistíte svým dětem tu nejlepší péči a kromě toho můžete část vložených peněz zadarmo zhodnotit v investičních programech. Svým dětem tak usnadníte vylétnutí z rodného hnízda. Pojištění myslí i na to, že potřeby pojistníků se časem mění, proto můžete Fortíka průběžně přizpůsobovat na míru aktuálním potřebám svých ratolestí. Jednou smlouvou pojistíte jedno dítě a až dva dospělé. Pokud by se vám stal úraz následovaný invaliditou nebo byste zemřeli, uhradí pojišťovna dítěti celkové pojistné a dítě zůstane pojištěno.

Pytel blech neuhlídáte

Děti chvíli neposedí. Neustále něco zkoumají a objevují svět, při čemž jim hrozí nejedno nebezpečí. Životní pojištění Fortík děti pojistí v případě:

léčení úrazu nebo hospitalizace následkem úrazu (tzv. úrazové pojištění)
vážného onemocnění a to včetně nadstandardní léčby
• péče o dítě se zdravotním postižením
trvalých následků úrazu a to až do výše šestinásobku sjednané částky
hospitalizace následkem nemoci nebo úrazu, při které můžete uplatnit nárok na kompenzaci ušlého příjmu

Investiční program si vyberete sami 

Za část pojistného si můžete vybrat některý z programu investování. U jednotlivých typů investic se dívejte především na konkrétní investiční strategii a povahu podkladových aktiv. Z těch vám vyplyne, zda je program výnosný a jak moc je rizikový (portfolio se může skládat například ze státních a korporátních dluhopisů). Potřebujete ohledně investic poradit? Kontaktujte přímo ČSOB pojišťovnu, kde vám rádi ohledně životního pojištění Fortík a s tím souvisejících investic ochotně poradí.

Tagy: ČSOB pojišťovna | investiční program | pojištění Fotřík | životní pojištění

Čtěte na Rodičům

Komentáře