Designové samolepky na zeď dětského pokoje

Datum publikace: 10.03.2011

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Dospívání | Bydlení

Hledáte způsob, jak svým dětem zkrášlit pokojíček? Kupte jim designové nálepky na zeď. Originální samolepky na míru skvěle oživí stěny jejich pokojíčku!  

Překvapte své děti

Všichni se jistě shodneme na tom, že si dětský pokojíček zaslouží krásnou výzdobu, která dětem jejich zázemí náležitě zvelebí, a navíc přispívá k rozvoji kreativity i tvůrčího myšlení. Jenže děti rychle rostou a stejně rychle se také mění jejich vkus. Ještě vloni se jim líbily ovečky na stěně. Letos už ale pošilhávají po letadlech nebo vzducholodích a o ovečkách nechtějí ani slyšet. A napřesrok? Nejspíš Vás zase překvapí něčím novým. Předběhněte je a překvapte je sami sofistikovanými nálepkami. Pomocí samolepicí dekorace neobyčejně snadno zkrášlíte stěny dětského pokoje. A když se dětem přestanou nálepky líbit, během několika vteřin je sloupnete, aniž byste poškodili stěnu. Designové samolepky na zeď představují elegantní a pohodlné řešení, jak dětem vyzdobit pokojíček.

Oživení s nápadem

Originální samolepky z internetového obchodu www.sofistick.cz           vnesou do interiéru dětského pokoje vkusné oživení, které nepostrádá myšlenku. Není divu, vždyť obchod spolupracuje s vybranými designéry a designérskými studii. Na následujících řádcích Vám nabídneme malou ochutnávku motivů, kterými můžete své děti potěšit. Zvířata tradičně patří mezi nejoblíbenější dětské motivy. Chcete, aby se Vašim dětem vznášeli na stěnách králíci, anebo se jim tam pásly zebry nebo pandy? Že by Vaše děti raději koně, ptáky, nebo krokodýly? Říkáte si, proč neozvláštnit dětský pokoj myšmi na houpačce, anebo dovádějícími kočkami? Záleží jen na Vás. O zvířata není nouze. Dospívající děti preferují spíše decentní motivy, jako jsou například rostliny, města, geometrické tvary, anebo retro nápady. Co třeba starý telefon, anebo jízdní kolo, na kterém mohl jezdit Váš dědeček? Pokud chcete zatraktivnit celou stěnu, nalepte na zeď některou ze zajímavých fototapet. Jestliže si nevyberete z nabízeného sortimentu, můžete si nechat zhotovit samolepku přímo na míru.

    

Dospělým vstup povolen

Líbí se Vám nový dětský pokojíček natolik, že byste se do něho nejraději sami přestěhovali? Neokrádejte své děti o prostor a raději si na   www.sofistick.cz   vyberte se spousty motivů pro dospělé! Naše tipy: Ve Vaší ložnici by se mohli vznášet mírumilovní motýlci. Pracovna by na svých stěnách ráda uvítala mapu světa a koupelna by se jistě pyšnila lekníny, anebo nádhernými ornamenty.

www.sofistick.cz

Přečtěte si také:

Navštivte také: Jak být dobrým rodičem, Zdraví a výživa

Tagy: samolepky na zeď

Komentáře