Dětské koloběžky, které nemají konkurenci

Datum publikace: 02.06.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Hračky pro děti

Chcete podporovat aktivní život svých dětí? Rozvíjet jejich rovnováhu a koordinaci a navíc jim dopřát spoustu zábavy? Pak by vám doma neměla chybět koloběžka, a když koloběžka, tak rozhodně Micro. Skládací koloběžky a odrážedla Micro jsou totiž kombinací skvělé kvality, krásného designu a technického vybavení.

Proč Micro?

Dětské koloběžky a odrážedla Micro jsou v první řadě velmi kvalitní a získaly již řadu světových ocenění. Vysoká úroveň zpracování a pečlivý vývoj dotahují do dokonalosti kvalitní materiály. Jsou navrhovány a vyvíjeny ve Švýcarsku a Německu a o jejich vývoj a konstrukci se starají opravdoví odborníci. Micro spolupracuje s uznávanými designery a konstruktéry a má k dispozici desetileté zkušenosti v oboru vývoje a technického vybavení. Nabízejí širokou škálu modelů, ve které snadno naleznete model přesně pro vaše dítě. Díky důkladnému zpracování jednotlivých komponentů se minimalizují možná poranění u dětí, ohled je brán nejen na kvalitu, ale i bezpečnost. Dětské trojkolky Micro nemají ve světě konkurenci a oblíbily si je dokonce i děti celebrit.

Odrážedla G-Bike

Odrážedla G-Bike

Dětská odrážedla Micro G-Bike jsou určena pro ty nejmenší děti. Spojují maximální pohyblivost jezdce při zachování bezpečnosti minimální možné váhy. Díky své nízké hmotnosti je lehce přenosné a dá je jednoduše zavěsit na kočárek, takže se nemusíte starat o to, co s ním, když dítě zrovna nechce jezdit. Odrážedlo má nastavitelná řídítka i sedátko a bezpečnostní gumové rukojeti. G-Bike je pravděpodobně tím nejpokrokovějším odrážedlem, s jakým se na trhu setkáte. 

Mini2Go

Micro Mini2Go

Tento model je naprostou špičkou mezi dětskými koloběžkami. Do jednoho roku dítěte ji můžete využít jako klasické odrážedlo a později upravit na trojkolku neboli koloběžku. Součástí je totiž kapotovaný sedák, který se dá velmi jednoduše odmontovat. Pod sedákem je navíc praktický úložný prostor, kam si mohou děti schovat své poklady a nezbytnosti. Po odmontování této části vznikne klasické Mini Micro, ale s nastavitelnými řídítky. Tato koloběžka zkrátka poroste spolu s vaším dítětem. 

Mini Micro 3v1

Mini Micro 3v1

Mini Micro 3v1 také umožňuje využití již od jednoho roku dítěte, a to v podobě odrážedla. Stejně jako u Mini2Go se dá měkčené sedadlo odmontovat. Sedadlo je nastavitelné a řídítka jsou typu O, což je pro děti mnohem přirozenější na ovládání. Tento model byl na veletrhu hraček v roce 2012 oceněn jako „Nejlepší hračka pro batole“. 

Mini Micro

Mini Micro

Koloběžka nebo také trojkolka Mini Micro je skvělá pro rozvoj rovnováhy a koordinace dětí a předškoláků. Byla navržena švýcarskými lékařskými experty a je opravdu jedinečná. Díky speciálnímu mechanismu zatáčí při naklonění řídící tyče a přenesení váhy. Ovládání je proto velmi intuitivní a snadné. Děti velmi rychle pochopí princip a mohou si tak užívat veškerých výhod koloběžky, jako starší sourozenci. Mini Micro jsou oblíbené například u dětí Angeliny Jolie, Claudie Schiffer nebo Sarah Jessicy Parker. 

Maxi Micro

Maxi Micro

Děti, které z Mini Micro vyrostou, mohou pohodlně přejít na Maxi Micro, která má stejně intuitivní mechanismus zatáčení jako Mini Micro. Díky T- řídící tyči nebylo řízení nikdy snadnější. Nášlapná deska je zesílena skleněnými vlákny a je zavěšena o něco níž, takže zajišťuje tu nejlepší stabilitu. Bezpečnost pak zajistí dvojité zadní kolečko.

Odrážedla a dětské koloběžky Micro si zamilují nejen vaše děti, ale i vy. Zpříjemní společné procházky, přimějí děti k samostatné zábavě a rozvoji a navíc přinesou skvěle a aktivně strávený čas.

Tagy: koloběžky Micro | Maxi Micro | Mini Micro | odrážedla Micro | skládací koloběžky

Čtěte na Rodičům

Komentáře