Dětské pokoje hravě a levně

Datum publikace: 03.06.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Dětský pokojíček

Zatímco pro nás je dětský pokojíček pouze jednou místností našeho bytu, pro děti je útočištěm a místem, které patří právě jim. V pokoji si hrají, baví se se sourozenci nebo s kamarády zažívají skvělé okamžiky i těžké chvíle při učení. Je velmi důležité, abychom si toto při zařizování dětského pokoje uvědomili a postarali se o to, aby se opravdu stal malým královstvím našich dětí.

Užijte si zařizování

Zařizování bytu je často zdlouhavé a stále se snažíme najít nábytek, který odpovídá našim představám, sladit ho s bytovým textilem. Pořídit ty správné doplňky, vše by mělo vzájemně korespondovat. U dětského pokoje ale neexistují žádná pravidla. Můžete pustit uzdu fantazii a projevit svou kreativitu. Nemusíte se bát zářivých barev a roztomilých motivů. Tuto místnost si jednoduše vychutnáte a na chvíli se vrátíte zpátky do dětství.

Dětský pokoj pro teenagery

Hotové pokoje

Dnes je velkou výhodou, že i v případě, že právě nemáte tvůrčí náladu a inspirace nějak nepřichází, stačí se podívat na e-shop s dětskými pokoji a prohlédnout si širokou nabídku již sestavených pokojíčků v různých stylech. Barvami hrající pokojové sestavy vám zaručeně přinesou to, co právě hledáte, ať už pro holky či kluky nebo pro sourozence. Na stránkách Dětské pokoje Harmonia najdete pokoje pro miminka, školáky i teenagery.

Dětský pokojíček

Šetřete místo

Pokud je v jednom pokoji více dětí, většinou bojujeme o každý kousek prostoru. Snažíme se o to, aby mělo každé z našich dětí svůj koutek pro sebe a místo, kde se může plně projevit a rozvíjet. Výborným řešení jsou patrové postele, které nejen vypadají skvěle, ale také šetří spoustu místa, kam můžete umístit například druhý psací stůl. Dětské postele jsou ale velmi praktické ve vyvýšeném provedení i v případě, že se jedná o pokoj pro jedináčka. Postel se tak stane zároveň i úložným prostorem nebo místem pro každodenní hru.

Chlapecký dětský pokoj

Nemusíte vyždímat peněženku

Zařizování bytu je vždy spojeno s finančními výdaji. Když nás tento proces čeká, často už se nám protáčejí oči nad představou, kolik nás to bude stát. Naštěstí existují i mnohem úspornější varianty, jak pokoj vybavit, aby byl kvalitní, hezký, ale také finančně výhodný. Levný dětský nábytek Harmonia dokazuje, že hezké věci nemusí být vždy drahé.

Neděste se zařizování dětského pokoje, s www.detske-pokoje-harmonia.cz se stanou radostí i zábavou.

Tagy: dětské pokoje | dětské postele | dětský nábytek | levný dětský nábytek

Čtěte na Rodičům

Komentáře