Dětský pokoj pokaždé jinak – nechte se inspirovat!

Datum publikace: 10.03.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Dětský pokojíček

Zařídit dětský pokoj není jen tak. Děti mají své nároky, rodiče také a co se líbí dětem, nemusí se líbit rodičům. Navíc děti velmi rychle rostou, prostor pro hraní musí brzy ustoupit místům pro knihy, učebnice, počítač… Jak si s tím poradit? A hlavně kde? Odpověď je nasnadě – tam, kde mají širokou nabídku dětského nábytku, pro všechny věkové kategorie. Řešením je HMnabytek s e-shopem, kde rozsáhlý sortiment prohlížíte v klidu svého domova.

Dětský pokoj by měl být praktický, hezký, ale také bezpečný a nábytek zdravotně nezávadný. To vše splňuje kvalitní dětský nábytek od prověřených výrobců. Pak už stačí jen vybírat, kombinovat a doplňovat. A není to práce jen pro rodiče, určitě se rády zapojí i samotné děti! 

Jak děti rostou, mění se i styl a vybavení pokoje. Zařídit pokoj jen jednou, tak aby vyhovoval novorozenci a později pak i studentovi, to je prostě nereálné. A pokud máte dvě ratolesti různého věku, je vhodné části pokoje přizpůsobit každému z nich. HMnabytek nabízí řešení pro každý věk, pro holky i pro kluky, pro děti od miminek až po studenty.

Dětský pokoj - PLAY

Vybírat můžete z již navržených kompletů, vhodných do menších prostor (např. panelákových bytů), nebo si nábytek do dětského pokoje poskládat podle svých představ i podle přání dítěte, a zároveň s ohledem na možnosti rodinného rozpočtu.

Dětský pokoj - YETI

Zvolit je možné i různé barevné varianty, vybrat princeznovský styl pro malé slečny či jednoduchý a moderní styl pro kluky a studenty. Je důležité myslet na to, co dítě potřebuje, aby mělo vše, na druhou stranu aby také zůstal volný prostor a pokoj nebyl zbytečně zaplněn. 

Dětský pokoj - TABLO

Jednotlivé kolekce dětského nábytku jsou certifikované, zdravotně nezávadné a bezpečné (např. zaoblené rohy, pojezdy). Výrobci využívají vysoce kvalitní MDF i masivní dřevo, kombinace dřevěného designu a pestrých přitažlivých barev i designové doplňky. HMnabytek se pyšní největším výběrem dětského nábytku v ČR. Přitom ručí za kvalitu nabízeného zboží, a navíc vám vybrané zboží bezpečně doveze vlastní dopravou v rámci celé ČR! 

Tagy: dětský nábytek | dětský pokoj | dětský pokojíček | HMnabytek

Čtěte na Rodičům

Komentáře