Dětský pokoj snadno, levně a rychle

Datum publikace: 25.03.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Zařizujete dětský pokojíček a nechcete zapomenout ani na ten nejmenší detail? Na to je snadná pomoc. Nakupujte tam, kde najdete všechno potřebné. Jednak krásně sladíte nábytek s bytovým textilem, a navíc to budete mít raz dva.

Ušetřete místo s patrovými postelemi

Při zařizování dětského pokoje často řešíme otázku prostoru. Jak co nejlépe poskládat vše tak, aby to vypadalo čistě, vzdušně a zároveň útulně. Menší trable nastávají ve chvíli, kdy chceme do jednoho pokoje vtěsnat věci pro dvě děti. Nejvíce prostoru většinou zabírá postel, a proto je skvělým řešením patrová varianta. Nejen že ušetříte místo, navíc dodáte pokoji na originalitě a minimálně jedno z vašich dětí bude jásat, že může spát nahoře. Patrové postele se ale dají využít i pro jedináčka, vršek na spaní a spodek na hraní. Na eurokosiku.cz nyní navíc koupíte patrové postele se 40% slevou, například oblíbenou postel Alan.

Úložný prostor postele Alan

Oblékněte pokoj do stylového kabátku

Když už jsme u postýlek, jedním z nejkreativnějších a nejvýraznějších doplňků dětského pokoje je povlečení. Ať už máte doma holčičku, která miluje princezny nebo roztomilé animované postavičky, jako například Minnie, nebo malého chlapáka, který fandí Sidermanovi, na erokosiku.cz určitě najdete to pravé. Pokud pak povlečení sladíte například s kobercem a závěsy, bude se vaše ratolest cítit ve svém pokoji jako v malém království.

Dětské povlečení Star Wars

Pokojíček můžete také ozvláštnit zajímavými a roztomilými hodinami nebo veselými židličkami. Malé parádnice jistě uvítají krásné toaletní stolky, kde si mohou hrát na salón krásy a později ho zaplnit opravdovou kosmetikou. Kromě vyloženě dětského nábytku totiž můžete pořídit i takový, který bude s vašimi dětmi růst až do puberty.

Pokoj Alice

Nemusíte vyždímat peněženku

Zařizování bytu je často finančně velmi náročná záležitost. Nábytek ale nemusí být zpravidla drahý, aby byl kvalitní. Z pohodlí domova seženete nábytek za super ceny. Na eurokosiku.cz vybavíte celý pokoj, vše si v klidu promyslíte a zboží dostanete až domů. Od skříní, přes komody, lampičky, hračky i dekorace, až po sedací pytle a školní potřeby. Levné dětské pokoje na vás čekají na www.eurokosik.cz.

Tagy: dětský nábytek | dětský pokoj | vybavení pokoje | vybavení pro dítě

Čtěte na Rodičům

Komentáře