Do školy s nově vybaveným penálem

Datum publikace: 23.09.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Školní pomůcky | Příprava do školy

Jak zařídit, aby se děti do školy těšily? Učení jim zpříjemní zbrusu nová výbava penálu. Produkty Kores dětem nejen dobře poslouží a potěší je, ale jsou zároveň i ekologické, bezpečné a vyrobené s respektem k přírodě.

Pastelky přinášejí do světa barvy

Pastelky Kores Kolores vynikají snadným jemným a plynulým vedení pastelky a jejich barvy jsou přirozeně intenzivní a jasné díky vysokému obsahu pigmentu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lipového dřeva, snadno se ořezávají, nelámou se a navíc mají rámeček pro vepsání jména. Pro děti s malou ručkou nebo pro použití v mateřských školách při předškolní výchově jsou speciálně vyvinuty pastelky Kores Kolores Jumbo.

Když potřebujete naostřit

Pro snadné a čisté ořezávání je stvořeno ořezávátko Kores Deposito. Dvojité ořezávátko je vhodné pro jumbo i standardní tužky, je vybaveno zásobníkem na odřezky a jeho čepel je z kvalitní oceli vyrobené v Německu. K dostání je v pěti různých barvách.

Gumovací pryže Kores

Ne vždy se vše povede a někdy je třeba poznámku či kresbu opravit. Pohodlná cesta k nápravě vede přes gumovací pryže Kores. Gumy Kores nabízejí vysoce kvalitní PVC pryž, která gumuje jemně, čistě a nešpiní. Jsou ideální pro všechny tvrdosti obyčejných tužek a jsou zdravotně nezávadné, protože neobsahují ftaláty ani latex.

Voskovky Kores Krayones

Barvy voskovek Kores Krayones jsou zářivé díky vysokému obsahu pigmentu. Voskovky mají trojhranný ergonomický tvar a jsou k dostání jak v normální, tak v jumbo velikosti pro snadný úchop malé ručky. Jsou vhodné pro kreativní techniky jako jsou zdobení vajíček, zažehlovací techniky. Kores Krayones nabízí jemné a plynulé kreslení a svým složením jsou pro děti naprosto bezpečné. Při kreslení navíc nešpiní.

Školní pomůcky Kores

Fixy Kores Korellos 

Dětské fixy Kores Korellos s kónickým či klasickým hrotem jsou ideální pro kreslení i vybarvování. Nabízí až 20 intenzivních a zářivých barev s plynulým tokem inkoustu. Vydrží bez víčka až 48 hodin a dobrou zprávou pro maminky je, že jsou vypratelné z většiny textilií za použití vody a mýdla. Jsou netoxické a zcela bezpečné pro děti od tří let.

Vodové barvy Kores Akuarellos

Vodovky děti milují. A Kores Akuarellos si je získají hned. Balení 12 intenzivních a zářivých barev s vysokou krycí schopností je ideální do školy i pro volný čas. Barvy jsou snadno míchatelné. Obal lze uchopit jako malířskou paletu, praktické víčko použijete pro míchání jednotlivých barev a balení obsahuje navíc i štětec.

Základem penálu je lepidlo

Děti neustále něco lepí, a proto musí mít vždy po ruce některé z lepidel. Klasikou je tradiční lepicí tyčinka Kores, která je navíc v aktuální sérii s oblíbeným motivem dráčka. Tyčinka lepí všechny druhy papíru, obsahuje glycerin pro jemné lepení a vzduchotěsný uzávěr zaručuje dlouhou životnost.

Mezi oblíbené vychytávky patří lepicí tyčinka Kores Chameleon, která má všechny výhody klasické lepicí tyčinky a navíc se jedná o barevné lepidlo, které teprve po nanesení zprůhlední. Děti tak mají vždy dobrý přehled, kam již lepidlo nanesli a kam ne.

A komu by ani toto nestačilo, může sáhnout po lepidle ve tvaru pera Kores Schoolfix. Jedná se o transparentní tekuté lepidlo s aplikátorem zabraňujícím kapání a stékání. Lepidlo je bez kyselin a rozpouštědel, snadno vypratelné studenou vodou.

Všechny lepicí tyčinky a tekutá lepidla Kores se vyrábějí v jihočeském Strmilově.

Nůžky pro pohodlné vystřihování

Každý školní penál by měl být také vybaven nůžkami. Dětské nůžky Kores z nerezavějící oceli nabízejí nejen školákům bezpečné a precizní stříhání s ergonomickým úchopem soft grip. Jsou bezpečné pro všechny děti od 6 let a jsou ideální pro použití v domácnosti i ve škole.

Plastelína Kores

Dalším favoritem dětské školní výbavy je tradičně plastelína. Modelovací hmota Kores je k mání v deseti intenzivních barvách, je ideální pro školáky i předškoláky, protože rozvíjí jemnou motoriku. Plastelína Kores vydrží dlouho pružná, nezanechává barevné skvrny, nemastí ani nešpiní ruce. Snadno se také tvaruje a je ideální pro modelování malých detailů.

Na psaní a kreslení tužkou

Mezi tužkami je velmi oblíbená Obyčejná tužka Kores edice s Dráčkem, kterou lze pořídit ve čtyřech různých designech. Je vyrobena z vysoce kvalitního lipového dřeva a snadno se proto ořezává. Speciální tuha tvrdosti 2 (HB) je vhodná pro jemné a pohodlné psaní.

Trojhranná grafitová tužka Kores Coach v Jumbo velikosti se speciální tuhou je ideální pro jemné psaní. Je vhodná pro prvňáčky a také pro malé předškoláky. Díky kratší délce je tužka lehčí, a proto ideální pro první psaní. Vyrobena je z vysoce kvalitního dřeva, což zajišťuje snadné ořezávání.

Pokud chcete, aby vaše dítě mělo stále po ruce malou násobilku, pořiďte mu obyčejnou trojhrannou tužku Kores Mathmagic. Je stejně jako všechny ostatní obyčejné tužky vyrobena, jako všechny tužky Kores, z vysoce kvalitního lipového dřeva a její tuha je lepena po celé délce pro snadné ořezávání. Tužka je opět tvrdosti 2 a je vybavena bílou pryží.

A pokud dáváte přednost mikrotužkám, pak volte mechanickou mikrotužku Kores. Má opět trojhranný ergonomický tvar, tuhu 0,5 či 0,7 mm a je vybavena klipem a pryží, její kovový hrot je pohodlně zatahovatelný. Je dostupná ve čtyřech barvách: světle zelené, růžové, oranžové a tyrkysové.

Tagy: nový penál | školní pomůcky | školní potřeby | vybavení penálu | výtvarné potřeby

Čtěte na Rodičům

Komentáře